Body długi rękaw rozmiar 86 to ubranka dla rocznego i ponad rocznego dziecka. Jest duża szansa, że to właśnie w rozmiarze 86 maluch będzie świętował swoje pierwsze urodziny.

Ubranka na pierwszy roczek

Pierwsze urodziny dziecka to ogromnie ważna okazja. Tak ważne okazje należy hucznie świętować. Proponujemy odpowiednie eleganckie body z długim rękawem dla dzieci celebrujących roczek w chłodniejsze pory roku. Szczególnie polecamy galowe białe bodokoszule z muszką dla rocznego chłopca. Dziewczynki docenią wygodnego bodziaka z napisem Mój pierwszy roczek z akcentami różowymi.

Czy body z długim rękawem jest jeszcze odpowiednie dla dzieci noszących rozmiar 86?

Oczywiście, że tak. Przed dzieckiem jeszcze ważny etap pożegnania pieluszki i przywitania nocnika. Niewiele rocznych dzieci jest na tyle samodzielnych by nie korzystać już z pieluszki. Bodziaki to najwygodniejsze ubranka dla dziecka noszącego pieluchę. Konstrukcja ciuszka trzyma pieluszkę na miejscu, a rozpięcie w kroku ułatwia przewijanie. Praktyczne zapięcie na ramieniu pozwala z łatwością przełożyć body przez głowę maluszka bo otwór staje się naprawdę szeroki. Body w wersji z długim rękawkiem w rozmiarze 86 ma same zalety!