body_dlugi-rekaw Przecena-16%
Body z długim rękawem w rozmiarze 92 znajdzie się w szafie dziecka około 18 miesiąca życia. Bez bodziaka żadna stylizacja nie ruszy do przodu. Śmiało można powiedzieć, że body z długim rękawem to ubranko bazowe na jesień, zimę i wczesną wiosnę. Ciuszek ściśle przylega do ciała maluszka zapewniając komfort termiczny. Rękawy bodziaka zwykle zakończone są miękkim, odpowiednio rozciągliwym ściągaczem, który sprawia, że rękaw nie podwija się samoistnie.

Bielizna niemowlęca na chłodne dni

Gdy spada temperatura, wieje wiatr, i pojawiają się opady to znak, ze pora zaopatrzyć garderobę bobasa w body z długim rękawem. Strój musi być skomponowany tak, by dziecku nie było za zimno, ale i nie było przegrzane. Bodziaki w wersji z długim rękawem zestawiamy ze spodniami, a zimą pod spodenki zakładamy rajstopki. Na body można założyć sweterek, bluzę dresową na zamek, lub ciepłą kamizelkę. Bazę stanowi body z długim rękawem. Rozmiar 92 przypada na około 18 miesiąc życia, a więc dotyczy chodzącego już dziecka. Body nie krępuje ruchów malucha i pozwala mu na swobodną zabawę i poznawanie świata.

Rozwijamy wyobraźnię dziecka

Nasze bodziaki mają fantastyczne aplikacje. Malucha zainteresują brykające na przodzie ubranek zwierzaki, kolorowe paski, wesołe kropki, księżniczki z odległych zamków, auta z różnych epok, i super bohaterowie. Ubranka można dobrać do zainteresowań i upodobań dziecka. Małym chłopcom zaświecą się oczy na widok samochodów na bodziakach. Wozy strażackie, auta z PRL, wyścigówki ściągają się po naszych ubrankach całymi dniami. Małe dziewczynki poczują się jak księżniczki w bodosukienkach z tiulem lub stylizacjach w kwiaty skąpanych w różu.