Body niemowlęce z krótkim rękawem w rozmiarze 68 to ubranka potrzebne około 3 miesiąca życia dziecka. Maluszek w tym wieku zaczyna się uśmiechać i reaguje żywo na widok bliskich machaniem rączkami i nóżkami z radości.

Krótki rękawek potrzebny latem i zimą

Ubranka z krótkim rękawem przeznaczone są przede wszystkim na ciepłe letnie dni. Zestawione z krótkimi spodenkami, sukienką lub spódniczką stanowią kompletny strój dla niemowlaka na letni dzień. Zimą bodziaki z krótkim rękawem sprawdzą się jako podkoszulki pod bluzy i sweterki. Wystarczy włożyć bodziaka pod dres i maluszek jest gotowy do codziennej zabawy.

Body niemowlęce na prezent

Jeśli brakuje Wam pomysłu na podarunek dla niemowlaka, a wybieracie się z wizytą do domu z maluszkiem, to body z krótkim rękawem sprawdzi się doskonale w ramach prezentu. Rozmiar 68 obejmuje prezent dla trzymiesięcznego dziecka. Polecamy body ze śmiesznymi napisami bo przydadzą się i bobasowi, i rodzicom.

Wygoda niemowlaka jest najważniejsza

Ubranko musi być komfortowe dla malucha. Body z krótkim rękawem dba o komfort termiczny dziecka, któremu nie będzie za ciepło podczas wakacyjnych upalnych dni. Dodatkowo, dobrze dopasowany, ale lekko luźny krój zapewnia szkrabowi swobodę ruchów i przepływ powietrza. Dziecko czuje się naprawdę wygodnie i może skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na poznawaniu świata.