Komplety niemowlęce w rozmiarze 56 to elementy wyprawki dla noworodka. Rozmiar 56 kaftanika i śpioszków przyda się noworodkowi od urodzenia do mniej więcej ukończenia pierwszego miesiąca życia. Tego typu gotowy komplet dla noworodka jest wygodnym rozwiązaniem bo kaftanik i śpioszki pasują do siebie idealnie kolorystyką, fasonem, i grafiką. Noworodek czuje się w świetnie dopasowanym kaftaniku i rewelacyjnie skrojonych śpioszkach komfortowo od pierwszych chwil życia. Komplet niemowlęcy w rozmiarze 56 koniecznie musi znaleźć się w torbie wyprawkowej do szpitala na czas porodu. Świeżo upieczona mama nie będzie miała problemu z obsługą ubranka, którego nie trzeba zakładać noworodkowi przez głowę.

Komplet niemowlęcy dla dziewczynki - rozmiar 56

Moda dziecięca dla najmłodszych nie zna granic wyobraźni. Rozmiar 56 ubranek jest rozmiarem początkowym, i jednocześnie wyjątkowo wdzięcznym tematem dla kreatywnych projektantów. Komplety dziewczęce wykorzystują wszelkie odcienie koloru różowego. Projektanci nie ograniczają się jednak do zabawy kolorem. Kaftaniki i śpiochy dla dziewczynek miewają falbanki, hafty, bajkowe aplikacje, a nawet bufki na rękawkach. Zawsze do wyboru pozostają zestawy ubranek w neutralnym kolorze, takim jak ecru czy biel.

Komplet niemowlęcy dla chłopca - rozmiar 56

Ubranka dla noworodka chłopca w rozmiarze 56 to gra stonowanych kolorów i chłopięcych aplikacji. Nie ma tu wielu zdobień. Świetnie natomiast prezentują się śpioszki w szerokie kontrastowe pasy. Czasami projektanci przemycą jakiś napis, haft lub kieszonkę. Za pomocą grafiki wprowadzają elementy elegancji, na przykład muszki, pasy, szelki lub krawaty. Wszystkie ciuszki są wygodne dla noworodka bo uszyte z przyjaznej dla skóry maluszka bawełny.