Atrakcyjne zabawki dla najmłodszych dzieci

Rozwój dziecka powinien być od pierwszych dni życia wspierany i odpowiednio kierowany - w tym celu niezbędne są odpowiednie gadżety i zabawki, dzięki którym maluch poznaje nowe kolory, kształty, faktury oraz dźwięki. Wbrew pozorom rola zabawek w pierwszym okresie życia dziecka jest ogromna, dlatego warto zadbać o zaopatrzenie malucha w podstawowe akcesoria. Wśród nich powinny znaleźć się miękkie i bezpieczne zabawki pluszowe, które nie generują ryzyka uszkodzenia delikatnego ciała małego dziecka. Jednocześnie muszą być one atrakcyjne, żeby przykuć uwagę i zainteresować malca.

zabawka-niemowleca-piszczek-pluszowy-kroliczek
Zabawka niemowlęca piszczek pluszowy Króliczek

Zabawka piszczek wykonana została z wysokiej jakości mięciutkiego pluszu typu velboa. Niezwykle miękka i przyjemna w dotyku pluszowa zabawka. Zabawka została wyposażona w piszczek, który wspomaga rozwój dziecka - spostrzegawczość, słuch,...

Cena: 16.00 PLN

Dźwiękowe zabawki wspierające rozwój

SzipSzop to sklep internetowy, posiadający w swoim asortymencie zabawki pluszowe, które poza atrakcyjnym wyglądem, wydają również ciekawe dźwięki. Piszczałki pozwalają zwrócić uwagę dziecka, przyczyniając się do motywowania jego aktywności - jest to szczególnie istotne na dalszym etapie, gdy dziecko zaczyna pokonywać kolejne kroki rozwoju motorycznego.