*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Dziadkowie to ważne osoby w życiu dziecka. Często mówi się, że rodzice są od wychowywania, a Babcia i Dziadek od kochania i rozpieszczania. I to prawda! Nikt nie spełnia dziecięcych zachcianek i marzeń tak jak Dziadkowie, którzy są bezgranicznie wpatrzeni w swoje wnuki. Maluchy często najchętniej wspominają zabawy i spacery z Dziadkiem, prezenty od Babci, i Babciną najlepszą pod słońcem kuchnię.

Napisy na ciuszkach mogą powiedzieć tak wiele

Maluch nie potrafi jeszcze powiedzieć: kocham Cię Babciu, kocham Cię Dziadku. Ubranka z napisami pełnymi serdeczności od wnuków dla dziadków pomogą wyrazić wdzięczność, miłość, troskę i przywiązanie. To proste ubranka, ale spełniają dwa podstawowe wymagania: są wygodne dla niemowlaka, i niezwykle przyjemne w odbiorze dla Dziadków. Tradycyjne body niemowlęce projektant wykorzystał do umieszczenia życzliwego napisu nawiązującego do Babci i Dziadka. Niektóre napisy są ozdobione dodatkową dziecięcą grafiką obrazującą sens napisu. Wszystkie napisy podkreślają ważną rolę Babci i Dziadka w życiu dziecka. Niosą szacunek i miłość, prawią komplementy i przekazują uznanie. Z pewnością na ważnych uroczystościach rodzinnych Babcia woli widzieć wnuczka w galowym białym stroju, na przykład eleganckiej bodokoszuli z szykowną muszką. Jednak ucieszy się na pewno z widoku wnuków w dedykowanym jej body. Odczytanie napisu na ubranku szkraba na długo pozostanie w jej pamięci.

Kiedy założyć dziecku body z napisami?

Ta kategoria produktów nawiązuje bezpośrednio do Dziadków, którzy w życiu dziecka odgrywają niezwykle ważną rolę. To stroje nie tylko na styczniowy Dzień Babci i Dziadka podarowane od wnucząt, czy założone przez wnuki. Oczywiście, 21 i 22 stycznia czyli w ich święto to stroje obowiązkowe do kompletu z laurką i kwiatkiem. Dziadkom będzie też miło gdy dzieci założą bodziaki z napisami na wizytę u nich, na imieniny Babci czy urodziny Dziadziusia. Każda okazja jest dobra by sprawić im przyjemność, szczególnie, że można to zrobić w tak łatwy sposób.

Z jakimi ubrankami zestawić bodziaki z napisami?

Chłopcy do body założą spodenki dresowe lub dżinsowe, albo półśpioszki w zależności od wieku. Granatowe spodenki są zawsze dobrym i najbardziej uniwersalnym wyborem, bo pasują do każdego koloru body. Dziewczynki mają do wyboru spódniczkę lub spodnie. Na straconej pozycji jest sukienka bo jej karczek całkowicie zasłoni napis na ubranku i zniweczy całą niespodziankę dla Dziadków. Wyjątkowość stroju podkreślą białe rajstopki. Dobrym pomysłem nie jest też kamizelka czyli bezrękawnik bo jej poły zakryją wiadomość, którą chcemy przekazać na ciuszku.

Czy body z napisami o Babci i Dziadku nadaje się na prezent?

Takie ubranka kupują właśnie dosyć często Dziadkowie, którzy chcą by wnuki nosiły ciuszki z przekazem o nich. Wnuki są obdarowywane kolorowymi strojami z napisami. Maluchy cieszą się z wygody jaką daje dobrze zaprojektowane body, a Dziadkowie z wiadomości przekazanej na ubranku. Rodzice kupują także tą kolekcję ubranek dla niemowląt z przeznaczeniem na prezent dla Dziadków, by sprawić im miłą niespodziankę.