*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Kolekcja z serduszkami to ubranka niemowlęce, które kolorem i grafiką w jakiś sposób łączą się z serduszkami. Serce kojarzy się z uczuciem, miłością, ciepłymi emocjami, życzliwością, z samymi pozytywnymi rzeczami. Nie z czym innym kojarzą się nasze ciuszki pogrupowane w tematycznie jednorodną linię odzieży serduszkowej. Bynajmniej nie są one przeznaczone tylko na Walentynki. To codzienna odzież w ciepłych kolorach i w wielu odmianach serc. Małe, duże, wplecione w napis, otaczające zwierzaki, wszystkie serca fajnie prezentują się na garderobie niemowlęcej.

Bliskie sercu wzory na ciuszkach niemowlęcych

Przyjęło się, że takie motywy skierowane będą raczej dla dziewczynek, niż dla chłopców. Przeważa tu kolor czerwony, różowy, a jako pomocniczy czasami biały. Widać jednak przewagę koloru różowego. Ubranka w serca to zatem propozycja przede wszystkim dla małych dziewczynek. Zdarzają się jednak uniwersalne wyjątki, na przykład w przypadku body z napisami, lub kompletów kaftanik i śpioszków ze zwierzakami, lub ubranek w kolorze czerwonym. Mimo, iż motyw serca jest uważany za oklepany i banalny, to nadal jest bardzo popularny i chętnie kupowany na prezent. Często ciuszki te kupowane są na czas Walentynek, czyli święta zakochanych. Serca wywołują tylko pozytywne reakcje.

Na jakie okazje niemowlak założy ubranka z serduszkami?

Serduszka pojawiają się na body z napisami o Babci i Dziadku. Maluszek założy je podczas odwiedzin u Dziadków, jak również 21 i 22 stycznia na Dzień Babci i Dziadka. Niech strój pokaże, że jest co świętować. Serduszka na ciuszkach pojawiają się dla tych osób, które bliskie są naszemu sercu. Sukienki w serduszka czy body sukienkowe mała dziewczynka założy na co dzień, na czas spaceru i zabawy bo to przede wszystkim wygodne stroje. Pojawiają się też komfortowe piżamki dziewczęce z motywem serc, w których sny są tylko kolorowe. Na pewno miło byłoby Mamie, której synek lub córeczka miała na sobie body z napisem o niej samej i z motywem serca na Dzień Matki czyli 26 maja. Niech Mama poczuje się kochana i doceniana, nawet za pomocą ubranka dziecięcego.

Na jakie pory roku przeznaczone są ciuszki w serduszka?

Powyższe produkty wybraliśmy według powiązania ciuszków dla niemowląt z motywem serca. Jak zawsze w naszym sklepie są to produkty najwyższej jakości, uszyte w Polsce. Długość rękawków i nogawek sugeruje przeznaczenie na konkretną porę roku. To nie tylko dekoracyjne ubranka, ale także wygodne wdzianka do codziennego użytkowania niezależnie od sezonu. Latem motyw serca jest popularny zwłaszcza na bodziakach i rampersach. Zimą często pojawia się na spodniach dla dziewczynek. W okolicach święta Babci Dziadka króluje na ubrankach ze śmiesznymi napisami po polsku.

Z czym zestawiać ubranka w serca?

Stroje z wyraźnymi powtarzającymi się grafikami serca można zestawiać raczej z jednolitymi tkaninami. Dobrym przykładem będą jednolite różowe półśpiochy dla dziewczynki i na przykład granatowe półśpioszki dla chłopca. Nie za bardzo sprawdzą się tu tkaniny w kratkę i w kropki. Do bodziaka w serduszka doskonale pasować będzie jednobarwna tiulowa spódniczka i jednolite rajstopki niemowlęce lub skarpetki niemowlęce w serca. Z kolei do spodenek lub półśpiochów drukowanych w serca świetnie pasuje białe body dla niemowląt.