*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ciepłe ubranka niemowlęce to garderoba potrzebna dziecku jesienią i zimą. Jesień i zima niosą ze sobą spadek temperatury, wiatr, deszcz, śnieg. Zmienność i kapryśność pogody wymusza konkretny solidny ubiór, który zabezpieczy brzdąca przed zmarznięciem. Spacery w chłodniejsze pory roku muszą być nieco bardziej przemyślane.

Najlepszy jest ubiór na cebulkę czyli kilka warstw ubrań, które jeśli trzeba, to można zdjąć lub założyć. Konieczna jest ochrona szyi niemowlęcia, głowy, małych rączek. Bez ciepłych rajstopek i skarpetek ani rusz. Także domowy strój wymaga korekty pod kątem sezonu i temperatury. Bluza dla niemowlaka, kamizelki, sweterki, spodnie dresowe idą w ruch.

Piżamki z długim rękawem są jak najbardziej na miejscu. Z właściwym strojem nawet jesienno-zimowy spacer niemowlaka może być udany i pełen wrażeń, a także zdobywania wiedzy o świecie. Nikt nie lubi, gdy marznie. Niemowlę, które mało się rusza odczuwa niską temperaturę bardziej niż osoba dorosła. Body dla chłopca długim rękawem, oraz dla dziewczynki również z długim rękawem, to podstawa. Byle do wiosny!

Jakie są ciepłe ciuszki niemowlęce?

Produkty prezentowane powyżej wybraliśmy pod kątem pory roku. Są to ciepłe propozycje na chłodniejszy czas jesieni i mroźnej zimy, kiedy wyjątkowo należy zadbać o komfort termiczny maluszka. Z nami spacer niemowlaka w mróz, deszcz i wiatr nie straszny nikomu! O komfort termiczny w warunkach domowych zadbają mięciutkie kamizelki dziecięce, czyli inaczej bezrękawniki. Wystarczy nałożyć bezrękawnik na body niemowlęce by stworzyć idealny ciepły strój domowy w wersji codziennej. Oczywiście w połączeniu ze spodenkami dresowymi lub rajstopkami niemowlęcymi.

Przydadzą się także miękkie i ciepłe kapciuszki. Jesienne słoty wymuszają bliższą przyjaźń z czapką, która zakrywa uszy dziecka, kark, czoło. Zimowe mroźne dni każą zaopatrzyć się w grubszą jej wersję. O ciepłą szyję maluszka zadba chusta podszyta polarem lub bawełną, golfik, lub klasyczny szalik.

Rączki narażone na zimno i wiatr trzeba okryć rękawiczkami. Wybieramy w zdecydowanej większości polskie produkty, które wyszły spod ołówka polskiego projektanta. Polscy projektanci mody dziecięcej dobierają najlepsze tkaniny i dbają o detale wykończenia ubranek. Odpowiadają nam też ich wizje graficzne, które kreatywnie przenoszą na komplety dla niemowląt. Nie zapominajcie o tym, że w szafie dziecięcej skarpetki niemowlęce na chłodniejsze pory roku zajmują szczególne miejsce. Grubsze skarpetki oraz skarpetki antypoślizgowe utrzymają stopy dziecka w cieple.

Kiedy kupić ubranka jesienne i zimowe?

Ciuszki niemowlęce w wersji cieplejszej najlepiej kupić przed sezonem. Wtedy jest na pewno największy wybór i dostępna jest pełna rozmiarówka. Będzie to już sierpień i początek września. Warto zawsze zaglądać do działu Wyprzedaż, w którym rządzą niskie ceny ubranek na każdy sezon. Można upolować wspaniałe modowe kolekcje ciuszków dla najmłodszych w obniżonych cenach, i być przygotowanym na chłodny sezon wcześniej. Natomiast po sezonie odnotowujemy dramatyczny spadek cen ciepłych ubranek, więc jest to świetny moment na upolowanie okazji dla cierpliwych i przewidujących, bo trzeba jeszcze przemyśleć kwestię ewentualnego rozmiaru, jaki będzie nosiło dziecko w przyszłym sezonie jesiennym i zimowym. Wszystkie nasze modne i najnowsze ubranka niemowlęce także na zimę znajdziecie w dziale nowości.