Body niemowlęce to podstawa każdej szafy małego chłopca, zarówno noworodka, jak i niemowlaka. Ubranko to stanowi doskonałą bazę do skompletowania wygodnego stroju dla dziecka. Nie ma kompletnej i praktycznej wyprawki dla noworodka bez body chłopięcego. Każdy rodzic wie, że na początek przyda się sporo sztuk body bo dziecko często ulewa lub niespodziewanie przytrafia się awaria pieluszki. Warto mieć wtedy pod ręką zamienne ubranko. Dla chłopca noworodka proponujemy sprytne body kopertowe, które rozpina się na całej długości. Rodzice często zastanawiają się jak łatwo i szybko założyć noworodkowi body. Odpowiedzią na te pytanie jest właśnie body kopertowe ułatwiające ubieranie dziecka.

Jakie powinno być body niemowlęce dla chłopca?

W dziale z body dla chłopca przeważają motywy samochodów, dinozaurów, i propozycje eleganckich ubranek dla szykownych maluchów na specjalne okazje. Body niemowlęce dla chłopca powinno być przede wszystkim wygodne, nawet jeśli jest galowym body koszulowym z muszką. Nasi rodzimi producenci dbają o komfort dzieci i nawet takie eleganckie koszule niemowlęce szyją z miękkiej i przyjaznej skórze bawełny. Body koszulowe w kratkę lub eleganckie białe koszule galowe zawsze pozostają modne. To ponadczasowe modele. Komfortowe body dla chłopca ze zwierzętami zawsze zwrócą uwagę malucha, który paluszkiem zacznie pokazywać pieska, krówkę czy kotka naśladując odgłosy przez nie wydawane. Znajdziecie u nas szalone kolorowe wzory ubranek dla chłopców, jak i stonowane jednokolorowe ubranka.

Jak wybrać rozmiar body dla chłopca noworodka i niemowlaka?

Body kopertowe dla chłopca noworodka występuje w rozmiarze 56 i rozmiarze 62. Rozmiar 50 będzie dobry dla wcześniaka. W pozostałych sytuacjach zawsze warto napisać do nas. Chętnie zmierzymy dla Was każde wskazane ubranko dla chłopca. W ten sposób unikniecie błędów przy wyborze rozmiaru, na przykład gdy chcecie kupić body na prezent dla chłopca. Zawsze lepiej wybrać jest większy rozmiar i odrobinę podwinąć rękawki.

Rodzaje body dla chłopca niemowlaka

Oprócz body kopertowego dla noworodka najbardziej popularnym body chłopięcym jest body koszulowe. To elegancka propozycja na ważne okazje, chętnie wybierana na Święta, urodziny, Chrzest Święty, Komunię. Body koszulowe jest rozpinane na całej długości od szyi po sam krok. Najczęściej zapinane są również mankiety koszuli zupełnie jak w dorosłej koszuli Taty. Do wyboru mamy także sezonowe ubranka czyli body z długim rękawem na jesień, zimę i wiosnę. Dostępne są typowo letnie body niemowlęce z krótkim rękawem i bez rękawków czyli body na ramiączkach. Ciekawą alternatywą standardowych body są także body niemowlęce z napisami, które personalizują ubranko dopasowując je do dziecka, Waszej rodziny i Waszego poczucia humoru. Takie body dla chłopca z napisami to świetny pomysł na prezent dla noworodka i niemowlaka.

Zobacz body z napisami

Zobacz body z długim rękawem

Zobacz body z krótkim rękawem

Zobacz body na ramiączkach

Zobacz body koszulowe dla chłopca

Zobacz body kopertowe dla noworodka

Zobacz eleganckie ubranka niemowlęce