*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Czas świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój tworzony między innymi przez ubrania, także te dziecięce. Wszyscy starają się podkreślić wyjątkowość tego okresu także przez włożenie wyjątkowych ubrań podkreślających odświętny charakter spotkań rodzinnych. Wigilia i pozostałe dni świąteczne usłane są spotkaniami rodzinnymi przy stole z pysznościami. Spotykamy się z dawno nie widzianymi krewnymi. Przy świątecznym stole toczą się rozmowy, wspomnienia, oglądane są zdjęcia z poprzednich lat, z błyskiem w oku rozpakowywane są podarunki znalezione pod choinką. Radość płynąca z tego czasu udziela się wszystkim. Nawet niemowlak może wyglądać w tym specjalnym czasie elegancko. Ubranka dziecięce muszą być dostosowane do okazji. Projektanci mody niemowlęcej robią wszystko by szykowny strój świąteczny dla malucha był także wygodny. Maluszek spędzi w nim dobre kilka godzin więc ubranko musi być komfortowe dla szkraba, miękkie i przyjemne dla skóry dziecka. Warto także zabrać ze sobą dodatkowy strój, gdyby ten, który dziecko ma na sobie uległ zabrudzeniu. Nie będzie trzeba wtedy w pośpiechu opuszczać uroczystości i rezygnować z celebrowania radości wspólnie z najbliższymi.

Szafa maluszka na czas Świąt

W sezonie świątecznym nawet niemowlęta muszą prezentować się wytwornie i wesoło. Nie tylko body z Mikołajem się tu sprawdzi, ale chyba przede wszystkim tak zwane galowe stroje, eleganckie wdzianka. Bodokoszule dla chłopców to kwintesencja elegancji idealna by podkreślić wyjątkowość okazji. Gwiazdkowe ciuszki wprowadzają w niesamowity nastrój bożonarodzeniowy wypełniony choinkami, reniferami i świętym Mikołajem. Najważniejszymi kolorami w ten zimowy czas jest biel, czerwień, zieleń butelkowa, granat, i wytworna szkocka krata z połączenia tychże kolorów. To podstawowa paleta barw więc powstają z niej klasyczne stroje niemowlęce, w których bobas wspaniale prezentuje się na wspólnych rodzinnych zdjęciach. Cudowne wspomnienia zostaną utrwalone na rodzinnych pamiątkowych fotografiach, które będą oglądane przez długie lata przez pokolenia.

Jakie są ubranka świąteczne dla niemowląt?

Produkty z sekcji świątecznej ułatwią ubranie niemowlęcia na okres Świąt. Dostępne są wersje z krótkim i długim rękawem, wszystkie w najwyższej staranności wykonania. Świąteczne wdzianka zaprojektowano i uszyto w Polsce. Niektóre z nich są bardzo eleganckie, galowe, szykowne, i pasują nie tylko na czas Świąt. Mowa tu o białych body koszulowych, bodokoszulach w kratę, galowych sukienkach dla dziewczynek. Inne ubranka natomiast są zaprojektowane tylko i wyłącznie na Boże Narodzenie bo grafika na nich użyta przedstawia Świętego Mikołaja, renifery, często renifera Rudolfa z czerwonym nosem, bałwanki, prezenty świąteczne, elfy, gwiazdki. Czy może być bardziej świąteczne ubranko niż to z napisem Pomocnik Świętego Mikołaja i reniferami w zaprzęgu? Projektanci zadbali by do wyboru były ciuszki eleganckie uniwersalne na każdą ważną okazję, w tym właśnie na Boże Narodzenie, a także cały wybór ciuszków tylko na grudniowy czas magii.