Ta grupa produktów dziecięcych ułatwia odnalezienie się w świecie ubranek do spania dla niemowląt. W takich ciuszkach maluchom śnią się tylko bajkowe sny, a one same wstają rano wypoczęte i gotowe na poznawanie świata i nowe wyzwania. Ciuszków do spania dla najmłodszych jest wiele. Projektanci stworzyli wiele modeli o różnych funkcjonalnościach. Niektóre piżamki mają proste nogawki i rękawy, a inne są zakończone ściągaczami. Podobnie jest w przypadku pajacyków. Wszystkie ciuszki są cudownie kolorowe i towarzyszą im ulubione dziecięce wzory graficzne.

Komfort i wygoda niemowlaka są najważniejsze

Proponujemy przede wszystkim stroje wygodne dla malucha takie jak pajacyki i piżamki. Pajace niemowlęce zostały stworzone z myślą o najmłodszych. Rozpinane na całości, zaopatrzone we wszyte stopki, doskonale wpisują się w ideał prostego i praktycznego ciuszka do spania dla niemowlęcia. Plecy dziecka pozostają stale zakryte, nogawki nie podwijają się. Wszystko pozostaje na swoim miejscu. Niemowlak założy pajacyk nie tylko na czas drzemki dziennej, czy do spania, ale też często jako strój dzienny bo to wygodne ubranko do wielu zadań. Piżamki dziecięce natomiast niosą komfort nieco starszym pociechom. Te dwuczęściowe stroje tkają dziecięce sny pełne koloru wraz z wróżkami, motylami i skrzatami. Super komfortowe spodenki z gumką w pasie i miękkimi ściągaczami oraz bluza ze ściągaczami tworzą strój, w którym dzieciom śnią się kolorowe sny. Tutaj rządzą bawełniane, przewiewne materiały, delikatne dla skóry dziecka. Na pierwszym miejscu zawsze jest miękka bawełna. Ciuszek podczas snu nie może przeszkadzać, drapać, być za ciasny, szorstki. Musi dopasować się do dziecka i ułatwić mu zasypianie w komforcie i cieple.

Jakie są rozmiary ubranek dziecięcych do spania?

Oferowane pajacyki dziecięce rozpoczynają się już od rozmiaru dla noworodka czyli rozmiaru 56 i kończą na rozmiarze 104. Rozmiar 104 przypada na mniej więcej trzeci lub czwarty rok życia więc przeznaczony jest bardziej dla przedszkolaka niż niemowlaka. Dzięki temu, że pajac rozpina się na całości przedszkolak może bez większego kłopotu korzystać z toalety. Piżamy dla dzieci startują od rozmiaru 80, który założy około roczne dziecko. Zaczynają być popularne, gdy szkrab dojrzewa do decyzji o rezygnacji z pieluchy i przesiada się na nocnik. Wszystkie nasze odzieżowe propozycje do spania dla dzieci zaprojektowano i uszyto w Polsce.

Ubranka dla chłopca i dziewczynki

Pajacyki i piżamki dla dziewczynki to nie tylko królestwo różu, księżniczek, serduszek i brokatowych zdobień. Projektanci wykroczyli znacznie poza stereotypy mody dziewczęcej. Przede wszystkim sprawdzą się ciuszki ze zwierzątkami. To uniwersalny motyw dla dziewczynki i chłopca. Pojawiają się fiolety, szarości, turkusy. A zwierzaki będą towarzyszyć dzieciom w drodze do krainy snu i odpoczynku. Natomiast chłopcy na czas drzemki mogą zanurkować w świecie dinozaurów, robotów i aut, bo projektanci ozdobili ciuszki ich ulubionymi motywami.