*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Dzieci kochają zwierzaki. Zanim zaczną mówić pełnymi zdaniami uczą się naśladować odgłosy zwierząt. Mama pyta: jak mówi kurka? Maluch ochoczo odpowiada: ko ko. A jak mówi piesek? Bobas szybko daje odpowiedź: Hau hau. Mama docieka: A jak kotek? Dziecko z entuzjazmem mówi: Miau. Mama zapytuje: A jaki dźwięk robi krówka? Maluszek spieszy z odpowiedzią: Muuu. W ten sposób uczy się mówić, poznaje przyrodę i świat zwierząt. Ubranka niemowlęce najczęściej ozdabiane są wizerunkami zwierzaków, natury, przyrody. To najbardziej interesuje dzieci, i to na ubrankach chcą oglądać rodzice. Motywy zwierzaków na ciuszkach są pretekstem do rozmowy, nauki, rozwoju, śpiewania piosenek. Zdecydowanie mają wartość nie tylko estetyczną, ale też i edukacyjną.

Zwierzaki uczą, bawią i wyglądają świetnie na ubrankach

Zwierzaki na ubrankach są często powodem do opowieści o pszczołach, biedronkach, o krokodylu i jeżu. Są pretekstem do nauczenia dzieci szacunku do fauny i flory. Auta, koparki, motory i roboty na odzieży to domena chłopców. Księżniczki i wróżki to bajka dziewczynek. A zwierzaki lubią wszyscy, i dlatego pasują i dla chłopca, i dla dziewczynki. Ubranka przedstawiające sylwetki pociesznych misiów, rozbrykanych zajączków, wesołych myszek to najczęściej wybierane produkty w naszym sklepie. Niektóre z nich są duże, wyraźne, pojedyncze. Inne mniejsze, ale powtarzane jako wzór na tkaninie. Projektanci sprytnie wplatają zwierzęta w projekty graficzne na bazie pasków czy kropek, i chętnie umieszczają je na body ze śmiesznymi napisami. Taki motyw na ciuszku jest zawsze bezpieczny do wybrania na prezent dla dziecka bo spodoba się i maluszkowi, i rodzicom. Gdy wybieracie się z wizytą u noworodka lub spieszycie w odwiedziny do niemowlaka, zabierzcie ze sobą body w misie, półśpioszki z rybką, śpioszki z sympatycznym jeżykiem. Taki podarunek jest zawsze mile widziany i w miarę uniwersalny. Rampersy w zwierzaki i body warto pięknie zapakować jako prezent na przyjęcie baby shower, na którym Mama i jej najbliżsi cieszą się przyszłym macierzyństwem.

Czy ubranka ze zwierzakami są sezonowe?

Powyżej przedstawiamy produkty, na których nie zabrakło zwierzaków. Wszystkie są niezwykle starannie uszyte z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Pokazujemy stroje na każdą porę roku, dlatego niektóre z nich mają długi rękaw, a inne krótki, i prezentują lżejszy fason. Zarówno stroje na lato z krótkim rękawem i nogawkami, jak i te w dłuższej wersji są ozdobione wizerunkami zwierząt. Te motywy są tak popularne, że śmiało można napisać, że są całoroczne.

Kiedy założyć niemowlakowi ubranka ze zwierzakami?

Takie ciuszki są strojami codziennymi. Świetnie sprawdzą się w warunkach domowych, na spacerze do parku i na wyjście na plac zabaw, jako ubranie do żłobka i przedszkola. Wesołe wizerunki zwierzaków zazwyczaj pojawiają się na tych najwygodniejszych modelach, takich jak komplety dresowe i praktyczne bodziaki. A wygoda połączona z estetyką daje nam śliczne ubranka dla najmłodszych.