*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ubranka niemowlęce w leśne wzory to bardzo chętnie kupowane ciuszki nie tylko na wyprawkę dla noworodka, ale też i dla niemowlaka oraz przedszkolaka. Dzieci kochają przyrodę. Spacer po lesie dostarcza im radości, wiedzy o otaczającym świecie, i mnóstwa bodźców rozwojowych. Na wysokich drzewach śpiewają ptaki, czasem na polanie można dostrzec sarny w oddali, a w runie leśnym można obserwować wędrówki żuczków gnojarzy. Światło słoneczne rozpraszają korony drzew, pod nogami trzaskają gałązki, a wszystko pachnie inaczej. Las to dla malucha cała gama nowych dźwięków niespotykanych w mieście. Sowa pohukuje, runo leśne trzaska i skrzypi, czasem można usłyszeć zawodzenie wilka, albo nawet i śpiewy wróżki leśnej. Od późnego wieczora w lesie zaczynają tuptać sympatyczne jeże. Projektanci mody niemowlęcej chętnie korzystają z elementów dzikiej przyrody na ubrankach dla maluchów. Rodzice z kolei wykorzystują motywy umieszczone na ciuszkach by pokazać dziecku wstęp do cudownego świata natury.

Czy ubranka z wzorami leśnymi nadają się dla dziewczynek czy dla chłopców?

Wzory leśne spodobają się wszystkim dzieciom, bez względu na płeć. Są bardzo uniwersalne. Body w liście założy chłopiec i dziewczynka, podobnie jak piżamkę z wielkim niedźwiedziem na przodzie bluzy. Ubranka z pożytecznymi pszczółkami i biedronkami także chętnie założy dziewczynka i chłopiec. To wygodne stroje codzienne dla maluszków, które dopiero poznają świat, uczą się rozpoznawać zwierzęta i rośliny. Leśne wzory pobudzają wyobraźnię dziecka i pozwalają się przenieść w magiczną krainę lasu. Pozwalają one zbliżyć się do natury i poznawać wszystkie tajemnice przyrody.

Jakie są ubranka z motywami leśnymi?

Najczęściej to ciuszki w stylu skandynawskim czyli oszczędne z kolorze, wzornictwie. Projektanci decydując się na zastosowanie wzorów leśnych zazwyczaj bazują na jednym kolorze by wyeksponować jakiś konkretny element przyrody. Czasem zdarzają się wyjątki i powstają całkiem szalone barwne projekty, w których przewija się motyw lasu. Przede wszystkim są to jednak stroje wygodne dla dzieci. Niemowlak ma w takim ubranku komfortowo bawić się i poznawać świat. Las to wstęp do pięknej baśni pełnej leśnych duszków, dobrych wróżek, dzikich zwierząt, i wspaniałej przyrody.