*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ubranka z napisem o Mamie to prawdziwy niesłabnący hit wśród naszych ubranek ze śmiesznymi napisami po polsku. Kupują je Tatusiowie, Dziadkowie, a nawet same Mamy. To nieoczywisty lecz sympatyczny sposób na sprawienie rodzicielce przyjemności, radości, wywołanie uśmiechu. Na dodatek, to genialny pomysł na niebanalny prezent z okazji przyjęcia baby shower. To święto przyszłej Mamy i dziecka. Mamie będzie niezmiernie miło otrzymać taki podarunek właśnie na tak wyjątkową okazję. Często napisy nie dotyczą tylko Mamy, ale są łączone, i dotyczą na przykład Mamy i Taty, albo Mamy i Babci. Tym lepiej! W ten sposób można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i sprawić przyjemność dwóm osobom.

Miłe słowa dla Mamy na body

Te pełne życzliwości stroje to także doskonały pomysł na niebanalny prezent. Dlatego też tak chętnie lądują w Waszych koszykach. Produkty zostały uszyte w Polsce z tkanin najwyżej jakości. Oferujemy je w wersji z długim i krótkim rękawem. Śpiochy są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach. Świetny pomysł nie tylko na Dzień Matki. Przyznajemy, że pierwszy w życiu Dzień Matki jest wzruszającym dniem. Można podkreślić jego wyjątkowość obdarowując Mamusię sympatycznym bodziakiem, na którym ujrzy kilka słów o samej sobie.

Korzyści dla dziecka

A co maluch będzie z tego miał? Bo w końcu to niemowlak będzie nosił ubranko, a nie Mama. Już tłumaczymy: niemowlak zyskuje niezwykle wygodne solidne body, w którym wystąpi nie tylko na Dzień Matki, czy w urodziny Mamy. Bodziak z napisami niczym nie różni się od zwykłego codziennego body, które niemowlę nosi na spacer, na czas drzemki, czy zabawy na macie edukacyjnej. Ma wygodne zapięcie na ramieniu i praktyczne zatrzaski w kroku. Uszyty z solidnej tkaniny ciuszek posłuży maluszkowi jeszcze długo. Projektanci zadbali by grafika była atrakcyjna nie tylko dla Mamy, ale także dla dziecka, którego zaciekawią kolorowe literki składające się na słowa w języku polskim, wesołe zwierzaki, elementy natury przedstawione w bajkowy sposób.

Kto kupuje body z napisami?

To ubranka dla osób odważnych i z dużym poczuciem humoru. Osoby te mają spory dystans do siebie i nawet drobne uszczypliwości ujęte w napisach nie są w stanie ich obrazić. Wręcz przeciwnie, docenią humor i żart, i sami obrócą napis w żart. To body dla osób otwartych na świat, wesoło usposobionych, nie wstydliwych. To ciuszki z przesłaniem. Z takiego prezentu ucieszy się Mama niemowlaka, która wybiera komfortowe ubranka dla swojej pociechy i ma duże poczucie humoru. Doceni taki niestereotypowy podarunek od serca. A zazdrościł będzie oczywiście Tata, który zażyczy sobie body z napisem o Tatusiu. Projektanci przewidzieli taką sytuację i wymyślili napisy jednocześnie wspominające Mamę i Tatę. Takie body dostaniecie w prezencie od osoby, która poświęca Wam sporo uwagi, i nie wybiera pierwszego lepszego prezentu, tylko szuka czegoś nietypowego, oryginalnego, niesztampowego. Miło jest, gdy ktoś aż tak dopasuje podarek do nas, prawda?