Każdy z utęsknieniem czeka na wiosnę. To piękny czas, kiedy przyroda budzi się do życia, a na zewnątrz robi się cieplej. Pora więc na zmianę garderoby niemowlęcia na lżejszą.

Jak ubrać niemowlę wiosną?

Mamy kompletujące wyprawkę dla noworodka, który przyjdzie na świat wiosną ma ułatwione zadanie. Nie musi kupować grubych kombinezonów zimowych, czapek, ciuszków polarowych i wełnianych. To czas lekkich ubranek dla niemowląt. Przyda się oczywiście czapka, ale lżejsza, cieńsza, najchętniej bawełniana, a także komin niemowlęcy. Pora rozejrzeć się za bluzami dresowymi, cieńszą kurtką wiosenną.

Ubranka na wiosenny spacer z maluszkiem

Wiosenny ekwipunek spacerowy dla niemowlaka to już mniej warstwa ubrań, nieocieplane buty. Nadal obowiązują jednak body z długim rękawem jako podstawa garderoby noszonej w domu. Miękkie spodnie welurowe to dobry wybór dla raczkującego niemowlaka, ale również dla przedszkolaka. Nic nie cieszy tak, jak pierwsze słoneczne dni wiosenne idealne na spacery z dzieckiem. Noworodek i nieruszające się niemowlę nadal potrzebują ubioru składającego się z kilku warstw. Najważniejsze jednak, że jest już wiosna!

Lżejsza garderoba dla bobasa na czas wiosny

Powyższe produkty wybraliśmy kierując się wiosną jako podstawowym kryterium. To bardzo solidnie uszyte ubranka idealne na porę wiosenną. Kupując w SzipSzop.pl masz duży wybór bajecznie kolorowych ciuszków na wiosnę dla niemowlaka.

Przeczytaj na co zwracać uwagę podczas kupowania ubranek dla niemowląt

Dowiedz się jak przygotować się na spacer z niemowlakiem