Ubranka dla niemowląt rodzice muszą kupować dosyć często bo małe dziecko bardzo szybko rośnie podczas pierwszego roku życia - to okres naprawdę intensywnego wzrostu. Przez ten pierwszy jakże ważny rok maluszek przechodzi od rozmiaru 56, przez 62, 68, 74, 80, 86, a nawet 92. Szczególnie szybko bobas wyrasta z rozmiaru 56 i 62. Dzieje się to naprawdę błyskawicznie bo 3 miesięczny szkrab często nosi już rozmiar 68. Około 12 miesiąca życia dziecko zwykle znajduje się w rozmiarze 80, 86 lub 92. To w bardzo prawdopodobnym scenariuszu siedem gruntownych wymian garderoby niemowlaka przez czas 12 miesięcy, a dodatkowo wymiana wymuszona przez skrajne pory roku czyli zimę i lato. Zakup obuwia i okryć wierzchnich, szczególnie w wersji zimowej to duży wydatek. Dla domowego budżetu oznacza to bardzo duże obciążenie. Dlatego też rodzice szukają tanich ciuszków niemowlęcych mając świadomość, że taka wyprawka starcza na krótko, i zaraz będą konieczne ponowne zakupy.

Jak skompletować wyprawkę w ekonomiczny sposób?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodziców, na których barkach spoczywa finansowy ciężar zakupu ubranek i akcesoriów niemowlęcych. Nasze ciuszki niemowlęce są tanie, solidnie wykonane, przyjemne dla oka i wygodne dla dziecka. Wspieramy rodziców jak tylko potrafimy, by mogli skupić się na trudach wychowania i wspaniałych momentach rodzicielstwa. Do tego potrzebują solidnej wyprawki, która nie zrujnuje ich budżetu domowego. Zanim maluszek nauczy się chodzić, ponosi niejedną parę spodenek podczas raczkowania. A podczas raczkowania spodnie lub rajstopki łatwo nie mają. Raczkowanie to prawdziwy test wytrzymałości dla tych części garderoby niemowlęcej. Z kolei body, kaftaniki i bluzeczki przechodzą chwile grozy podczas wprowadzania pokarmów stałych do diety niemowlęcia. W starciu z plamami z marchewki, buraczków i brokuła, niejedno body poległo. I właśnie dlatego, że ubranek potrzebny jest spory zapas, warto poszukać ich tańszych wersji.

Czy tańsze znaczy gorsze?

Wybraliśmy dla Państwa najtańsze produkty w SzipSzop.pl. Te ceny czasem pozytywnie szokują, a jakość pozytywnie zaskakuje. SzipSzop.pl często organizuje także akcje rabatowe, podczas których rodzice niemowlaka mogą zakupić wyprawkę w naprawdę atrakcyjnych cenach. Ogromnie zachęcamy do zajrzenia do działu wyprzedaży. Ekonomiczna wersja wyprawki czeka tam na niemowlaka i noworodka. Tanie ubranka dla niemowląt wcale nie odbiegają jakością od swoich drogich kuzynów. Miękka bawełna, kolorowe aplikacje, świetne wykończenie to cechy, które te ciuszki łączą w sobie. Nasze ubranka powstają w Polsce i rodzą się z kreatywności i wyobraźni polskich projektantów mody dla dzieci. Mają być przede wszystkim wygodne dla najważniejszych modeli i modelek na świecie, czyli dla dzieci. Jeśli to wszystko można otrzymać w niższej cenie, to po co przepłacać? Poza tym, niezwykle przyjemnie jest kupować ciuszki do szafy maluszka ze sporymi rabatami. Każda pora roku niesie wyzwanie związane z uzupełnieniem braków w garderobie dziecięcej. To dobry moment by zacząć szukać rabatów, wyprzedaży i tanich ciuszków dla najmłodszych.

Przeczytaj i zdecyduj czy kupować ubranka markowe czy marketowe?

Dowiedz się jak rozsądnie wybierać ubranka dla niemowląt

Zobacz także nasze ciuszki w niskich cenach w dziale Wyprzedaż.