*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ubranka z autami to linia odzieży niemowlęcej skierowana do chłopców. Mali chłopcy fascynują się samochodami, wyścigówkami, ciężarówkami, wozami strażackimi, koparkami i autobusami. Takie motywy na ciuszkach ciekawią ich, skupiają ich uwagę. Projektanci mody dziecięcej wyszli naprzeciw tym oczekiwaniom i stworzyli wiele kolekcji odzieżowych dla najmłodszych dzieci opartych na akcentach motoryzacyjnych.

Chłopięce zainteresowania na ubrankach

Motyw samochodowy zazwyczaj występuje jako bohater pierwszego planu. Często bywa elementem wzoru powtarzanego na całej tkaninie użytej do całego stroju. Chłopięce marzenia są zamknięte w ubrankach. Wszystkie samochodowe ciuszki są bajecznie kolorowe, przemyślane graficznie, dopracowane w najmniejszym szczególe. Projektanci wymyślili nawet śmieszne napisy na body niemowlęcym ozdobione samochodowymi grafikami. Auta królują też na rajstopkach dla chłopców. Rajstopy chłopcy zakładają zimą pod spodnie zamiast kalesonów. To nie tylko domena dziewczynek. Często body niemowlęce z długim rękawem i rajstopy są codziennym wygodnym strojem domowym niemowlaka. Rajstopki niemowlęce są wygodne i ciepłe, i zaprojektowane specjalnie dla chłopców w stonowanych kolorach i w chłopięcych wzorach. Bardzo popularne są piżamki chłopięce z ciężarówkami i motorami. Takie wzory najczęściej wskazują chłopcy. Nic dziwnego bo fajnie pobawić się jeszcze przed snem samochodzikami na torze wyścigowym w piżamce z takimi samymi wyścigówkami.

Kiedy założyć niemowlęciu ciuszki w auta?

Motywy motoryzacyjne są domeną zdecydowanie codziennych strojów. To ciuszki świetne do domu podczas zabawy, na czas dziennej drzemki i snu nocnego. To także dobre stroje do przedszkola i na spacer. Ubranka z autami to po prostu wygodne codzienne stroje dla niemowląt. Powyższe produkty zebraliśmy w jednym miejscu w kolekcję samochodową, typowo chłopięcą. Polskie ubranka niemowlęce z motywami motoryzacyjnymi uszyte z najlepszej jakości materiałów czekają na półkach SzipSzop.pl na czas dziecięcych zabaw i odpoczynku. Na bardziej eleganckie okazje warto wybrać szykowne bodokoszule z muszką lub body koszulowe w różne rodzaje modnej kratki.

Jakie są najpopularniejsze modele ciuszków z samochodami?

Zdecydowanie najczęściej pojazdy prezentowane są na gładkiej tkaninie. Często jest to duża sylwetka wozu strażackiego, cysterny lub samochodu ciężarowego. Na jednolitym tle umieszczane są również powtarzalne wzory czyli tak zwany print: ten sam mniejszy wzór powtórzony wielokrotnie na materiale jeden przy drugim. Auta pojawiają się na paskowanych tkaninach, ale w taki sposób by pasy nie zdominowały ubioru, a auto było na pierwszym planie. W pamięci szczególnie utkwiła nam kolekcja body z krótkim rękawem z autami z epoki PRL. Tatusiowie i Dziadkowie z sentymentem na pewno wspominają syrenki, polonezy i maluchy. Symbole ich dzieciństwa i młodości zostały uwiecznione na wygodnych bodziakach dla dzieci. Taka historyczna kolekcja ubranek dla niemowląt została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez rodziców.