*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Akcesoria do kąpieli dla noworodka, a potem niemowlaka zajmują sporą część łazienki. To nie tylko artykuły higieniczne, ale też przydatne okrycia kąpielowe dla najmłodszych, szlafroki dla nieco starszych dzieci, kocyki utrzymujące ciepło małych stópek po myciu, czapeczki dla noworodka czyli czapeczki kąpielowe, które chronią główkę dziecka od pierwszego dnia życia. Pierwsza kąpiel dziecka to bardzo ważna sprawa. Z każdą kolejną kąpielą będzie szło Wam lepiej. Praktyczne akcesoria do kąpieli dziecka ułatwią wam wszystkie czynności higieniczne, a nasza świetna obsługa i błyskawiczna dostawa pozwolą szybko cieszyć się zakupami, i być solidnie przygotowanym do kąpieli noworodka i mycia głowy maluszka.

Podręczna wyprawka kąpielowa dla niemowlaka

Maluchy w wieku przedszkolnym chętnie korzystają ze szlafroków dla dzieci tuż po pluskaniu w wanience pełnej piany. Z pewnością przydadzą się praktyczne przewijaki i ceratki. Wszystkie te akcesoria dla twojego maluszka muszą być przygotowane przed myciem niemowlęcia i być w zasięgu ręki, a w połączeniu z naszą szybką dostawą, możecie szybko cieszyć się zakupionymi produktami dla najmłodszych dzieci. Miękki ręcznik z kapturkiem świetnie zakrywa włoski dziecka i utrzymuje główkę w cieple, a poza tym jest świetny dla wrażliwej skóry twojego dziecka. Jego krój to perfekcyjna propozycja dla noworodka. Wygodna propozycja dla malucha i dla rodziców na czas kąpieli dla dzieci. Przemyślane wysokiej jakości produkty dla najmłodszych dzieci ułatwiają życie rodzicom.

Kompletna wyprawka do kąpieli dziecka

Produkty niemowlęce wybrane powyżej idealnie odnajdują się w roli strażników kąpieli dziecięcych. Są solidnie wykonane i niezbędne przy czynnościach higienicznych wykonywanych przy niemowlakach. Wystarczy dorzucić zabawki do kąpieli dla niemowląt i wyprawka kąpielowa dla maluszka jest gotowa. Przydadzą się także specjalne termometry, na przykład pływający termometr do kąpieli do stosowania podczas kąpieli dzieci, pozwalające precyzyjnie określić temperaturę wody w wanience, optymalną dla noworodka i niemowlaka. Na rynku wyróżnia nas szybka dostawa i rzetelna obsługa naszych wspaniałych Klientów. Jeśli szybka wysyłka ma dla was znaczenie, a jakość produktów nie jest wam obojętna, to dobrze trafiliście.