*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Akcesoria potrzebne do kąpieli noworodka, a potem niemowlaka zajmują sporą część łazienki. To nie tylko artykuły higieniczne, ale też przydatne okrycia kąpielowe dla najmłodszych, szlafroki dla nieco starszych dzieci, kocyki utrzymujące ciepło małych stópek po myciu, czapeczki dla noworodka czyli czapeczki kąpielowe. Pierwsza kąpiel maluszka to bardzo ważna sprawa. Z każdą kolejną kąpielą będzie szło Wam lepiej.

Podręczna wyprawka kąpielowa dla niemowlaka

Maluchy w wieku przedszkolnym chętnie korzystają ze szlafroków dla dzieci tuż po pluskaniu w wanience pełnej piany. Z pewnością przydadzą się praktyczne przewijaki i ceratki. Wszystkie te akcesoria muszą być przygotowane przed myciem niemowlęcia i być w zasięgu ręki. Miękki ręcznik z kapturkiem świetnie zakrywa włoski dziecka i utrzymuje główkę w cieple. Jego krój to perfekcyjna propozycja dla noworodka. Wygodna propozycja dla malucha i dla rodziców. Przemyślane produkty dla najmłodszych dzieci ułatwiają życie rodzicom.

Produkty niemowlęce wybrane powyżej idealnie odnajdują się w roli strażników kąpieli dziecięcych. Są solidnie wykonane i niezbędne przy czynnościach higienicznych wykonywanych przy niemowlakach.