*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Jednokolorowe ubranka dla niemowląt to ciuszki przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Mają określoną funkcję - mają być tłem dla innych ubrań. Stroje wielokolorowe, wzorzyste, z wyraźnymi dużymi aplikacjami lub haftami grają główną rolę, są zawsze na pierwszym planie. Czasami potrzebne jest ubranko w jednym kolorze, ewentualnie ze stonowanymi dodatkami w jednej barwie, takimi jak napis, drobna aplikacja czy haft.

Kiedy przydaje się ubranko niemowlęce w jednym kolorze?

Dziewczynki założą jednokolorowe body do szałowej kolorowej spódniczki. Białe body z kolei pasuje do granatowej spódnicy tworząc strój galowy, elegancki. W ubraniu chłopięcym na podobnej zasadzie body w jednym kolorze świetnie pasuje do kolorowych spodni. Ale białe koszulowe body z ekstra szykowną muszką równie dobrze będzie wyglądało zestawione z jednobarwnymi spodniami. Takie właśnie są ciuszki niemowlęce w jednym kolorze: kiedy trzeba są eleganckie, a kiedy trzeba szalenie kolorowe i wesołe. Stroje o jednej barwie mogą być eleganckie i pasować na każdą okazję. Kiedy trzeba, schodzą jednak na drugi plan eksponując inną część garderoby niemowlęcej. Tak będzie w przypadku body dla niemowląt i kolorowej sukienki na ramiączkach. Spod sukienki wystają tylko rękawki bodziaka, i to nie one grają w stylizacji pierwsze skrzypce, tylko wielobarwna sukienka. Podobnie jest w przypadku stroju chłopięcego. Kolorowa kamizelka lub bezrękawnik założone na body w jednym kolorze są najważniejsze w stylizacji. Jednokolorowe ubranko jest tylko tłem.

Ubranka jednokolorowe dla dziewczynki

Małe dziewczynki kochają kolory. Mocne żywe barwy czy czysta biel - wszystkie kolory będą doskonałym tłem dla sukienek i spódniczek. A do tego wystarczy dobrać jednobarwne rajstopki, na przykład białe. Zbyt wiele kolorów wprowadza chaos. Nie wiadomo na czym skupić wzrok, i do którego z kolorów dobierać dodatki takie jak opaska do włosów, chusta, czapka, buty. Jeden kolor nadaje ton całej stylizacji i porządkuje ją.

Jednokolorowe ubranka dla chłopca

Chłopcy wyglądają wyjątkowo elegancko w jednokolorowych bodokoszulach. Jeden kolor body koszulowego jest często podkreślony żywym kolorem muszki. W takiej stylizacji jest też miejsce na mocny kolor spodni. Stroje w jednym kolorze są uniwersalne i pasują do wszystkiego. W szafie małego chłopca znajdzie się także miejsce na spokój wśród barw - bez bogato wzorzystych tkanin.