*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Kolor czerwony to kolor miłości. Żywy, wesoły, nie pastelowy, energetyczny, mocny. Barwa ta wiąże się z sercem, uczuciami. Pasuje nie tylko dla dziewczynki, ale także dla chłopca. Zazwyczaj projektanci na jednolitym czerwonym tle umieszczają wyraźne odznaczające się aplikacje, napisy lub hafty. Wiele projektów używa tylko elementów czerwieni do celów kontrastowych, na przykład w zestawieniu z bielą i kolorem czarnym. Wszyscy znamy szalenie modną kratę czerwono-czarną wykorzystywaną chętnie do kolekcji bodokoszuli niemowlęcych w kratę. Czerwień powraca także co roku na czas świąt Bożego Narodzenia, czy to na bodziakach z Mikołajem, pajacykach lub piżamach. Barwy narodowe pojawią się również na ubrankach dla małego kibica.

Czy czerwone ubranka nadają się dla chłopca?

Oczywiście, że tak. Całe kolekcje body koszulowych dla chłopca wykorzystują czerwień do wykreowania eleganckich strojów na szczególne okazje. Czerwone ubranka świąteczne jest hitem co roku na okres świąt Bożego Narodzenia. Ubranka dla małego kibica bazują tylko na czerwieni i bieli. Body dla chłopca bywają całe czerwone, a w połączeniu z granatowymi spodenkami tworzą świetny strój.

Czerwone stroje dla dziewczynki

Sukienki dla niemowląt w kolorze czerwonym to klasyczne eleganckie ubranka na wyjątkowe okazje i nie tylko. Również dziewczynki chętnie zakładają body z Mikołajem w okresie świątecznym. Czerwień doskonale łączy się z bielą, na przykład z białymi rajstopkami i białym body włożonym pod czerwoną sukienkę dziewczęcą.