*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ubranka dziecięce z motywem przewodnim kota są chętnie wybierane przez rodziców i lubiane przez dzieci. Koty to sympatyczne zwierzęta i na ciuszkach dla dzieci prezentują się wspaniale. Trzeba pamiętać, że kotki i pieski to pierwsze z rozpoznawanych przez niemowlęta zwierząt z racji tego, że są powszechnie spotykane i lubiane. Maluch spotyka koty na ulicy, a może ukochana Babcia ma kota, lub Ciocia jest wielbicielką tych stworzeń. Dzieci chętnie odpowiadają na pytanie: jak mówi kotek? Chętnie pokazują też uszy kotka, długi ogon i wąsy. Często przedkładają samego kociaka nad Babcię lub Ciocię. Pod nadzorem dorosłych dzieci mogą obserwować zachowanie tych futrzanych stworzeń, głaskać je, i słuchać mruczenia. Patrzeć na ich spokój, niezaprzeczalną urodę i urok. Największym komplementem otrzymanym od kota jest ocieranie się o nogi zaakceptowanego domownika, oraz zezwolenie na głaskanie, oczywiście na określonych przez kota warunkach i w określonym czasie. Gdy kot będzie miał dość, po prostu pójdzie sobie.

Kot króluje na ciuszkach dla niemowląt

Wizerunkiem kota najczęściej opatrzone są body niemowlęce. To wdzięczny motyw chętnie wykorzystywany w modzie dziecięcej. Projektanci zazwyczaj na przodzie stroju umieszczają dużą sylwetkę mruczka wykonaną w różnych technikach. Są tu grafiki konturowe, na których kocurek kreślony jest jednolitą kreską. Dodatkowo, mamy kociaki bajkowe o zniekształconych bajkowo sylwetkach, przesadnie grube, nieproporcjonalne. Czasem projektant powtarza symetrycznie motyw kota na całej powierzchni ciuszka. Niezwykle popularne stały się również komplety składające się z body i spodni dresowych, kaftanika i śpioszków, lub bodziaka i półśpiochów - wszystkie obierające kotka jako bohatera. W kompletach motyw zazwyczaj powtarza się na wszystkich jego elementach. Do tego wszystkiego można dobrać kocie rajstopki i pieluszki tetrowe lub flanelowe.

Ciuszki dla niemowląt z kotkami - bezpieczeństwo i wygoda

Wyprawka niemowlęca z motywem kotka to produkty uszyte z najwyższej jakości tkanin delikatnych dla skóry małego dziecka. Znakomita większość ubranek w kotki powstała z materiałów o 100% zawartości bawełny. Wszystkie aplikacje graficzne są dostosowane do najmłodszych odbiorców. W takich strojach niemowlęta czują się komfortowo i wyglądają modnie. Ubrania są starannie wykończone tak by nic nie drażniło młodego konesera mody. Ubranka te nie są skierowane do jednej konkretnej płci. Wręcz przeciwnie - modele ubranek w kotki przeznaczone są dla dziewczynek i dla chłopców. Różnią się tylko kolorystyką. Zarówno chłopiec, jak i dziewczynka będą czuli się dobrze w kocim towarzystwie. To dobry pomysł na strój do żłobka lub przedszkola. Taki ciuszek wzbudzi zainteresowanie rówieśników, co być może rozpocznie wspólną relację między dziećmi: zabawę, próbę rozmowy, śpiewanie, rysowanie. Maluchy na pewno kojarzą kota z chyba najpopularniejszej kołysanki czyli Kotki Dwa. To ponadczasowa piosenka znana wszystkim dzieciom, a kot to wdzięczny temat do rozwijania taże w modzie dla dzieci.