*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Wśród body ze śmiesznymi napisami są takie, które szczególnie przypadły nam do gustu. Owszem, wszystkie chwytają za serce bądź powodują uśmiech od ucha do ucha. Te z napisem o Cioci natomiast najbardziej poruszyły nasze serca. Ale nie tylko nasze! Wy też doceniacie inwencję twórczą projektantów na temat kochanych Cioć. O ciociach można napisać wiele. Będą to zawsze same dobre rzeczy. To wdzięczny temat do wymyślania sympatycznych napisów. Ciocie najfajniej bawią się z maluchami, są najlepszymi nianiami, organizują najlepsze zabawy. Można z nimi przysłowiowe konie kraść. I wiadomo, że wymyślają najwspanialsze prezenty na świecie. Za to wszystko rodzice starają się odwdzięczyć im ubierając swoją pociechę w ubranka z napisami.

Ciocia głównym bohaterem body dla niemowląt

To oryginalny sposób na przekazanie Ciociom wyrazów wdzięczności i sympatii. A same zainteresowane chętnie obdarowują swoich bratanków, siostrzenice, chrześniaków i chrześniaczki ciuszkami z napisami o sobie. Zwykłe body dziecięce maluch może założyć zawsze. Ciocia poczuje się jednak naprawdę ważna, gdy zobaczy maluszka ubranego w ciuszek z napisem o niej samej. Projektanci napisy dotyczące Cioć ozdabiają bajkowymi grafikami ciekawymi dla bobasa. Litery napisów tworzą bajkowe kolorowe czcionki. Napisy są zawsze barwne, pełne życia i pozytywnej energii. A pod tym wszystkim mamy niesamowicie wygodny dla dziecka bodziak na wszelkie okazje. Nie tylko na wizytę Cioci w domu dziecka, choć ta na pewno szeroko uśmiechnie się, gdy ujrzy brzdąca w tak sympatycznym ubranku. Ubranko to można połączyć z półśpiochami, spodniami, i spódniczką dziewczęcą. Gorzej pasuje tu sukienka bo lepiej nie zasłaniać tak miłego napisu na przodzie ciuszka, a karczek sukienki zasłoni akurat tak ważny przekaz dla Cioci. Dla dziewczynki pasuje zestaw rajstopek niemowlęcych ze spódniczką i naszym napisowym body. Chłopiec będzie dobrze się czuł w spodniach dresowych, spodniach welurowych lub półśpioszkach w przypadku najmłodszych smyków. Dla noworodka i niemowlaka najlepiej sprawdzi się zestaw body i półśpiochów.

Dlaczego bodziaki z Ciocią są tak lubiane?

Nasz sklep oferuje produkty z dedykowanymi napisami, których posiadanie poprawia nastrój. Najwyższy stopień staranności wykończenia, przyjemna w dotyku tkanina wyróżnia napisowe linie ubraniowe od innych. Wyszły one spod ręki Polskich producentów. Ich zadanie to sprawienie przyjemności bliskiej dziecku osobie, a także zapewnienie komfortu bobasowi. Czasami proste gesty potrafią sprawić najwięcej radości. Działa to w dwie strony. Sama Ciocia cieszy się obdarowując ukochanego szkraba ciuszkiem. Rodzice cieszą się na widok zadowolonej krewnej. A dziecko zyskuje wygodne wdzianko na czas zabawy, drzemki i spaceru. To rewelacyjny pomysł na prezent dla noworodka, gdy bliscy śpieszą z wizytą w domu maleństwa by przywitać go na świecie upominkami, dobrym słowem i obecnością w życiu rodziny. Wujkowie mogą pozazdrościć, choć i oni znajdą u nas body z napisem o Wujku.