*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Specjalne majtki poporodowe zaprojektowano na czas po trudach porodu w szpitalu, i do domu na okres połogu. Majtki poporodowe jednorazowe, pakowane w opakowania zbiorcze zawierające siedem sztuk, pozwalają Mamie skupić się na najważniejszej osobie czyli na noworodku, a nie na praniu bielizny w szpitalu. Wykorzystaną bieliznę jednorazową, w tym majtki poporodowe jednorazowe, wyrzuca się do kosza szpitalnego podobnie jak pieluszki jednorazowe czy podpaski poporodowe, lub chociażby podkłady poporodowe. Nie trzeba się martwić składowaniem bielizny, praniem, suszeniem w warunkach szpitalnych. Jedno opakowanie majtek jednorazowych zawierające 7 sztuk produktu z pewnością starczy Wam na pobyt w szpitalu po porodzie w pierwszych dniach połogu.

Po co mamie majtki poporodowe?

Producent artykułów higienicznych pomyślał o tym, jak ciężko jest Mamom w szpitalu, w jak wielu nowych sytuacjach muszą się odnaleźć w obcym miejscu, czasem w bólu po porodzie naturalnym czy cesarskim cięciu. Majtki poporodowe jednorazowe mają ułatwić Mamie dbanie o własną higienę w pierwsze dni po porodzie, w momencie kiedy to dziecko jest na pierwszym miejscu. Świeżo upieczona Mama z noworodkiem w ramionach skupia się na poznaniu potrzeb dziecka, na karmieniu, przewijaniu, odbijaniu maluszka. Wszystko jest nowe i zajmuje sporo czasu, którego zabraknie na ewentualne pranie rzeczy osobistych samej Mamy. Lepiej skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na cudzie narodzin i maleństwie, które dopiero co powitało świat. Wtedy właśnie przydaje się bielizna poporodowa. Delikatna gumka wszyta w majtki poporodowe nie powoduje podrażnień, a sama bielizna jest uszyta z przewiewnego materiału.

Wyprawka dla mamy do szpitala

Kategoria ta zawiera artykuły higieniczne dedykowane kobietom ciężarnym, kobietom po porodzie, i w połogu. Majtki jednorazowe przydadzą się Mamom na czas pobytu w szpitalu oraz po porodzie, gdy konieczne jest częste wietrzenie okolic intymnych. To wygodna, jednorazowa lub wielorazowa bielizna dla kobiet przystosowana na czas okołoporodowy, dlatego warto ją umieścić na liście spisując na kartce wyprawkę na czas porodu i połogu. Są to rzeczy, które przyszła Mama zabierze ze sobą do szpitala, takie jak kosmetyki, piżamy lub koszule do karmienia, ręcznik, kapcie, podkład higieniczny, i właśnie zapas praktycznych majtek porodowych, które gwarantują swobodny przepływ powietrza i są wykonane z materiału, który nie wywołuje podrażnień.

Majtki porodowe bardziej przyjazne dla środowiska

Jeśli nie akceptujecie produktów jednorazowego użytku mamy dla Was również wielorazowe majtki siateczkowe pakowane po 2 sztuki w opakowaniu. Bielizna wielokrotnego użytku tego typu oddycha i nie podrażnia skóry - zapewnia swobodny dostęp powietrza, swobodną cyrkulację powietrza, co przyspiesza proces gojenia rany. Majtki poporodowe wielorazowe wystarczy uprać z mydłem pod szpitalnym kranem. Jeśli zastanawiacie się jakie majtki poporodowe wybrać i włożyć do torby szpitalnej to będzie to najlepszy wybór. Majtki poporodowe siateczkowe bardzo szybko także schną i są ponownie gotowe do użytku. Siateczkowe majtki poporodowe, a na dodatek wielorazowe, są bardziej przyjazne środowisku. Warto włożyć majtki wielorazowe do szpitalnej torby przygotowanej na czas porodu i połogu. To praktyczna i potrzebna część wyprawki porodowej dla Mamy do szpitala. Taką torbę warto spakować wcześniej bo nigdy nie wiadomo, kiedy maluch postanowi się z nami przywitać. Majtki te przydadzą się także w okresie połogu. Wszystkie majtki porodowe wielorazowe są higienicznie i zapakowane w wielopak czyli opakowanie zbiorcze. Oznaczenie na opakowaniu informujące, że są w nim majtki niskie i wysokie odnosi się do upodobań kobiety do kroju majtek, oraz znaczenie ma rodzaj porodu.

Rozmiary bielizny porodowej dla kobiet

Jednorazowe majtki i majteczki wielorazowe dostępne są w różnych rozmiarach od 38 do 46, i zapewniają komfort noszenia. Producent połączył rozmiary w grupy rozmiarowe tworząc wygodne łączone rozmiary, takie jak 40-44, 44-46. Najmniejszy rozmiar producent pozostawił jako rozmiar indywidualny, a nie łączony. Majtki są przede wszystkim wygodne dla kobiety, która po trudach porodu potrzebuje komfortu, odpoczynku, relaksu. Pamiętajcie, że po porodzie przydadzą się podkłady poporodowe i odpowiednio duże chłonne podpaski, które pochłoną odchody połogowe. Majtki poporodowe jednorazowe i majtki poporodowe siateczkowe to nasze propozycje na początkowy czas połogu dla wszystkich kobiet, które cenią swój czas i wygodę.