Majtki porodowe zaprojektowano specjalnie na czas po trudach porodu w szpitalu i w domu na okres połogu. Jednorazowe majtki pakowane w opakowania zbiorcze zawierające siedem sztuk pozwalają Mamie skupić się na najważniejszej osobie czyli na noworodku, a nie na praniu bielizny w szpitalu. Wykorzystaną bieliznę jednorazową wyrzuca się do kosza szpitalnego podobnie jak pieluszki jednorazowe czy podpaski poporodowe. Nie trzeba się martwić składowaniem bielizny, praniem, suszeniem w warunkach szpitalnych. Producent artykułów higienicznych pomyślał o tym, jak ciężko jest Mamom w szpitalu, w jak wielu nowych sytuacjach muszą się odnaleźć w obcym miejscu, czasem w bólu po porodzie naturalnym czy cesarskim cięciu. Majtki porodowe mają ułatwić Mamie dbanie o własną higienę, w momencie kiedy to dziecko jest na pierwszym miejscu. Świeżo upieczona Mama z noworodkiem w ramionach skupia się na poznaniu potrzeb dziecka, na karmieniu, przewijaniu, odbijaniu maluszka. Wszystko jest nowe i zajmuje sporo czasu, którego zabraknie na ewentualne pranie rzeczy osobistych samej Mamy. Lepiej skupić się na tym, co naprawdę ważne, czyli na cudzie narodzin i maleństwie, które dopiero co powitało świat.

Wyprawka dla mamy do szpitala

Kategoria ta zawiera artykuły higieniczne dedykowane kobietom ciężarnym, kobietom po porodzie, i w połogu. Majtki jednorazowe przydadzą się Mamom na czas pobytu w szpitalu oraz po porodzie. To wygodna, jednorazowa lub wielorazowa bielizna dla kobiet przystosowana na czas okołoporodowy, dlatego warto ją umieścić na liście spisując na kartce wyprawkę na czas porodu i połogu. Są to rzeczy, które przyszła Mama zabierze ze sobą do szpitala, takie jak kosmetyki, piżamy lub koszule do karmienia, ręcznik, kapcie, i właśnie zapas praktycznych majtek porodowych.

Majtki porodowe bardziej przyjazne dla środowiska

Jeśli nie akceptujecie produktów jednorazowego użytku mamy dla Was również wielorazowe majtki siateczkowe pakowane po dwie sztuki w opakowaniu. Bielizna tego typu oddycha i wystarczy uprać ją mydłem pod szpitalnym kranem. Bardzo szybko także schnie i jest ponownie gotowa do użytku. Majtki poporodowe wielorazowe są bardziej przyjazne środowisku. Warto włożyć je do szpitalnej torby przygotowanej na czas porodu i połogu. To praktyczna i potrzebna część wyprawki porodowej dla Mamy do szpitala. Taką torbę warto spakować wcześniej bo nigdy nie wiadomo, kiedy maluch postanowi się z nami przywitać. Majtki te przydadzą się także w okresie połogu. Wszystkie majtki porodowe są higienicznie zapakowane w wielopak.

Rozmiary bielizny porodowej dla kobiet

Majteczki jednorazowe i wielorazowe dostępne są w wielu rozmiarach od 38 do 46. Producent połączył rozmiary w grupy rozmiarowe tworząc wygodne łączone rozmiary, takie jak 40-44, 44-46. Najmniejszy rozmiar producent pozostawił jako rozmiar indywidualny, a nie łączony. Majtki są przede wszystkim wygodne dla kobiety, która po trudach porodu potrzebuje komfortu, odpoczynku, relaksu.