*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Produkty dla Mamy to akcesoria i ubrania dla kobiet, które są w ciąży, które czeka poród i pobyt w szpitalu z nim związany, oraz połóg. Mama całą swoją uwagę skupia na dziecku, koncentruje się na kimś dla niej najważniejszym, na swoim długo wyczekiwanym skarbie. Często zapomina przy tym o sobie, lub zwyczajnie nie ma czasu by pomyśleć o sobie. Przygotowaliśmy produkty specjalnie dla kobiet, które ułatwią pobyt w szpitalu przed porodem, i po porodzie, a także przydadzą się przez okres połogu.

Jednorazowa i wielorazowa bielizna damska na czas porodu i po porodzie

Jednorazowe majtki porodowe sprawiają, że świeżo upieczona Mama nie musi martwić się o pranie i suszenie bielizny w warunkach szpitalnych. Może całą uwagę poświęcić noworodkowi. Zużytą bieliznę wyrzuca się do śmietnika. Bielizna jest bardzo przewiewna, lekka, co sprzyja gojeniu się ran. Natomiast wielorazowe majtki można prać, a że mają strukturę siateczkową to bardzo szybko schną, i są gotowe do ponownego użycia.

Cenne minuty snu dla Mamy

Wszyscy rodzice zgodnie twierdzą, że najbardziej brakuje im regenerującego długiego snu. Oferowane przez nas rewelacyjne piżamy damskie Muzzy takiego snu nie zagwarantują niestety, ale z pewnością uczynią komfortowym ten odpoczynek, który będzie Mamie dany. Każda chwila na drzemkę jest na wagę złota, szczególnie przy noworodku, więc nawet krótki sen w wygodnej bawełnianej piżamie jest bardzo ważny.