Ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest wygoda najmłodszych, proponowana przez nas bielizna jest super wygodna, lekka, przewiewna, i bajecznie kolorowa według gustu maluchów. Są to slipki chłopięce oraz figi dziewczęce, do których produkcji została użyta wyłącznie wysokiej jakości bawełna bez dodatku sztucznych włókien, przyjazna dla skóry dziecka i przyjemna w dotyku. Bielizna musi być miękka, a nie sztywna, gładka, a nie drapiąca, bawełniana, a nie sztuczna. Musi szybko schnąć po praniu. Musi być jak druga skóra szkraba, ale nie może być za ciasna. Żadne gumki i szwy nie mogą brzdąca uciskać i denerwować.

Bielizna niemowlęca na czas nocnika

Nasze majtki dziecięce są wygodne, miękkie w dotyku, komfortowe dla dziecka. Są szczególnie przydatne podczas nauki korzystania z nocnika. Figi i slipki są pogrupowane po kilka sztuk i sprzedawane w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych, dzięki czemu są tańsze. A potrzeba ich naprawdę sporo, szczególnie na sam początek pożegnania z pieluszką. Warto mieć zapas i szybko zmienić mokrą lub zabrudzoną bieliznę. Bieliznę dziecięcą na zmianę zabieramy ze sobą wszędzie, szczególnie na początku drogi do sukcesu nocnikowego. Warto spakować parę do plecaka na spacer, do przedszkola, na wizytę u lekarza, na czas odwiedzin u ukochanej Babci. Nie zajmują dużo miejsca, a uratują malucha w sytuacji ewentualnej wpadki nocnikowej, co jest całkowicie normalne i zdarza się każdemu.

Kiedy kupić pierwsze majtki dla dziecka?

Slipki lub figi pojawiają się w szafie malucha gdy ten wykazuje gotowość do podjęcia nauki korzystania z nocnika. Noworodkowi i niemowlakowi majtki są niepotrzebne. Najmłodsze dzieci noszą pieluszki i na majtki mają jeszcze czas. Majteczki są szyte od rozmiaru 86, który przypada na roczek dziecka lub trochę powyżej roku. Każdy jest jednak inny i zaczyna korzystać z nocnika lub nakładki sedesowej w swoim tempie. W tym temacie nie warto się ścigać z innymi, porównywać i przyspieszać. W razie niepowodzenia można wrócić do tematu za jakiś czas i sprawdzić, czy dla naszego dziecka nadszedł już ten właściwy moment by pożegnać pieluchy na dobre. Wszystkie oferowane przez nas majtki dla dzieci można bez problemu prać nawet w wysokich temperaturach oraz prasować, aby zachować odpowiednią higienę. Dzięki starannie dopracowanym fasonom bielizna dostępna w naszym sklepie jest w pełni komfortowa w noszeniu, i w żaden sposób nie uciska delikatnej skóry maluszka i nie ogranicza swobody ruchów brzdąca.