*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważna jest wygoda najmłodszych, dlatego proponowana przez nas bielizna jest super wygodna, lekka, przewiewna, nie krępuje ruchów dziecka. Poza tym, jest bajecznie kolorowa i dostosowana do gustu maluchów. Są to slipki chłopięce oraz figi dziewczęce, do których produkcji została użyta wyłącznie wysokiej jakości bawełna bez dodatku sztucznych włókien, przyjazna dla skóry dziecka i przyjemna w dotyku. Bielizna musi być miękka, a nie sztywna, gładka, a nie drapiąca, bawełniana, a nie sztuczna. Musi szybko schnąć po praniu. Ponadto, musi być jak druga skóra szkraba, ale nie może być za ciasna. Żadne gumki i szwy nie mogą brzdąca uciskać i denerwować. Takie są założenia, i właśnie nimi kierowaliśmy się wybierając majtki niemowlęce do naszego sklepu.

Bielizna niemowlęca potrzebna na czas nauki korzystania z nocnika

Nasze majtki dla niemowląt są wygodne, miękkie w dotyku, i komfortowe dla dziecka. Są one szczególnie przydatne podczas nauki korzystania z nocnika. Figi i slipki niemowlęce są pogrupowane po kilka sztuk i sprzedawane w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych, dzięki czemu są tańsze. A potrzeba ich naprawdę sporo, szczególnie na sam początek pożegnania z pieluszką. Warto mieć zapas i szybko zmienić mokrą lub zabrudzoną bieliznę.


Bieliznę dziecięcą na zmianę zabieramy ze sobą wszędzie, szczególnie na początku drogi do sukcesu nocnikowego. Warto spakować parę zapasowych majtek do plecaka na spacer, do przedszkola, na wizytę u lekarza pediatry, jak również na czas odwiedzin u ukochanej Babci. Nie zajmują one dużo miejsca, a uratują malucha w sytuacji ewentualnej wpadki nocnikowej, co jest całkowicie normalne i zdarza się każdemu maluchowi. Pożegnać pampersa nie jest wcale tak łatwo. Wymaga to czasu i cierpliwości, a dziecko w końcu zrozumie, jak korzystać z nocnika.

Kiedy kupić pierwsze majtki dla niemowlaka?

Slipki dla chłopców lub figi dla dziewczynek pojawiają się w szafie malucha, gdy ten wykazuje gotowość do podjęcia nauki korzystania z nocnika. Noworodkowi i niemowlakowi majtki dziecięce są niepotrzebne. Na każde dziecko przychodzi czas, kiedy łatwiej mu zrozumieć zachodzące procesy i zależności. Nie można powiedzieć jednoznacznie, że każde dziecko w wieku półtora roku jest gotowe, by pożegnać pieluszkę.


Najmłodsze dzieci noszą pieluszki i na majtki mają jeszcze czas. Majteczki są szyte od rozmiaru 86, który przypada na roczek dziecka lub trochę powyżej roku. Każdy maluszek jest jednak inny, i zaczyna korzystać z nocnika lub nakładki sedesowej w swoim tempie. W tym temacie nie warto się ścigać z innymi, porównywać i przyspieszać. W razie niepowodzenia można wrócić do tematu za jakiś czas i sprawdzić, czy dla naszego dziecka nadszedł już ten właściwy moment by pożegnać pampersa na dobre. Rezygnacja z pieluszki wiąże się również ze zmiana garderoby dziecięcej, bo rezygnujemy wtedy z body dla niemowląt, a do szafy zapraszamy koszulki niemowlęce.


Wszystkie oferowane przez nas majtki dla dzieci można bez problemu prać nawet w wysokich temperaturach oraz prasować, aby zachować odpowiednią higienę. Dzięki starannie dopracowanym fasonom bielizna dostępna w naszym sklepie jest w pełni komfortowa w noszeniu, i w żaden sposób nie uciska delikatnej skóry maluszka i nie ogranicza swobody ruchów brzdąca. Modele przez nas oferowane są typowymi majtkami dla najmłodszych dzieci. Szybka dostawa sprawi, że zamówienie otrzymacie szybko, i będziecie mogli korzystać z zamówionych ubranek.