*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Slipki dla chłopców pojawiają się wraz z etapem nauki korzystania z nocnika. To duża zmiana w życiu maluszka, spora edukacja, kolejny etap rozwoju dziecka, a majtki ułatwiają przejście z etapu pieluszki do etapu nocnika lub nakładki sedesowej. Odpowiednio wyprofilowane są wygodne dla malucha, którego przecież czeka wielka zmiana nawyków higienicznych. Odpowiednia bielizna ułatwia zadanie, pomaga dziecku i rodzicom w przebyciu drogi od pieluszki do w pełni opanowanego nocnika. Od tego momentu komfortowe slipki będą towarzyszyć dziecku. Żegnamy pieluszkę i body niemowlęce, a witamy slipki i nocnik.

Majtki dla chłopca na czas nauki korzystania z nocnika

Podczas prób i błędów, oraz całego procesu nauki przyda się cały zapas slipek bo trzeba je będzie zmieniać całkiem często by nie zniechęcić malucha. Slipki z naszego sklepu spodobają się dzieciom bo mają fantastyczne wzory i są wygodne dla bobasa. Na początek potrzeba przynajmniej kilka par bo mokre slipki trzeba od razu zmienić na suche i czyste. Początki bywają trudne, ale z czasem dziecko nabierze wprawy i zamiast kilku par dziennie, wystarczy jedna para wygodnych slipek. Warto zabierać zapasowe pary ze sobą w torbie na spacer, na wizytę u Babci, do plecaka przedszkolnego, a nawet na zakupy w sklepie.

Dopasowane do potrzeb małego chłopca

Rozmiarówka slipek jest taka sama jak rozmiarówka pozostałych ubranek dziecięcych. Niektórzy producenci podają dodatkowo obwód bioder właściwy dla danego rozmiaru. Uwagę zwracają bajkowe wzory, które maluch chętnie i z ciekawością założy. Uszyte z miękkiej bawełny, z powodzeniem przeprowadzą bobasa przez okres przestawiania się z pieluszki na nocnik. Są lekkie, przewiewne, odpowiednio skrojone. Łatwo je utrzymać w czystości, a po praniu szybko schną i od razu są gotowe do ponownego użycia i podjęcia wyzwania nocnikowego. Slipki pakowane są w opakowania zbiorcze, najczęściej po trzy sztuki, by zaoferować się jako super ekonomiczny zestaw bielizny chłopięcej. W zestawie jest zawsze taniej. Ten sam model i wzór slipek maluch może założyć pod elegancki strój galowy na ważną okazję, jak i pod dres na czas codziennego spaceru do parku i na plac zabaw. Slipki są uniwersalne bo ich po prostu nie widać. Slipki mają prostą konstrukcję, są starannie wykończone, i stanowią podstawę wygody dla małego chłopca.