*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Majtki dziewczęce wkraczają do akcji wraz z pojawieniem się w domu nocnika i nauką korzystania z niego. Czasem długą i żmudną, a czasem wyjątkowo szybką. Podczas nauki czystości potrzeba wiele par majtek na zmianę, tak by te zmoczone jak najszybciej wymieniać. To proces, podczas którego dziecku będzie towarzyszyło wiele par kolorowych majtek gotowy do zmiany w razie potrzeby. Kolorowe figi można zakładać i pod codzienne ubranko, i pod eleganckie ubranka wybierane na czas uroczystości i Świąt.

Majtki dla dziewczynek idealne na czas pożegnania z pieluchą

Oferujemy wysokiej jakości figi dla dziewczynek, które przydadzą się podczas edukacji nocnikowej. Warto mieć zapas z każdego rozmiaru. Gdy mówimy pa pa pieluszce, witamy majtki. W początkowej fazie zużywa się ich naprawdę sporo. SzipSzopowe figi są bajecznie kolorowe i księżniczkowe dlatego zachęcają do korzystania z nocnika i porzucenia pieluszki. To czas kiedy mała dziewczynka żegna się również z body bo materiałowe przedłużenie ubranka do zapięcia w kroku nie będzie ułatwiało czynności higienicznych. Bodziaka przed skorzystaniem z nocnika trzeba rozpiąć i podwinąć. Dużo lepszy w takim wypadku jest t-shirt z krótkim rękawem dla dzieci na porę letnią, kiedy najwięcej rodziców decyduje się rozpocząć zaznajamianie dziecka z tematem korzystania z toalety. Koszulka nie przeszkadza i nic nie trzeba z nią robić zanim dziecko usiądzie na nocniku.

Kiedy kupić pierwsze majtki dziewczęce?

Figi dla dziewczynek szyte są od rozmiaru 86 czyli pasują na około roczną dziewczynkę. Maluch musi wykazywać gotowość porzucenia pieluszki. Jedne dzieci zaczynają wcześniej, a inne później. Każdy maluch w swoim tempie. Wygodne i praktyczne figi będą nieodzownym elementem nauki. Warto zaopatrzyć garderobę dziewczynki w kilka par. Czasem potrzeba nawet kilkanaście. Wszystko po to, by w razie zmoczenia poprzedniej pary mieć w gotowości czystą i suchą. Lato jest zdecydowanie najlepszą porą roku na podjęcie prób. Z bajkowo kolorowymi figami dziewczęcymi będzie łatwiej. Figi są wyprofilowane odpowiednio dla dziewczynek. To miękka bawełniana bielizna więc przewiewna, oddychająca i wygodna dla dziecka. Figi są uszyte bez domieszek, ze 100% bawełny. Nie ma tu cisnących gumek, gryzącego materiału. Projekt został wymyślony specjalnie dla dziewczynek. Bielizna po upraniu w pralce szybko schnie i jest gotowa do ponownego użycia.