*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

W tej kategorii produktów dla dzieci znajdują się niezwykle przydatne i praktyczne śpiworki do spania dla dzieci. W takim śpiworku dziecko nie ma możliwości odkrycia się, rozkopania tak jak w przypadku kołderki. Śpiworki dziecięce zapinane są na zamek błyskawiczny i uszyte z ciepłego miękkiego polarka. Śpiworek do spania dla dzieci to praktyczny substytut kołdry dla niemowlaka. Dostępne są już od rozmiaru 74 czyli dla dziecka 4-6 miesięcznego. Największy dostępny rozmiar kończy się na rozmiarze 104, który przypada mniej więcej na 3 rok życia dziecka. I niemowlak, i przedszkolak może skorzystać z licznych zalet śpiworka do spania.

Dla kogo przeznaczony jest śpiworek do spania?

Wszyscy wiemy jak ruchliwe są maluszki, i ile razy rodzice w nocy poprawiają niesforne kołderki i odkryte nóżki. Dla wszystkich pokonanych przez kołderki niemowlęce mamy praktyczne rozwiązanie - śpiworek dla niemowląt do spania. Koniec z ciągłą walką z pościelą! Koniec walki z wiecznie odrzuconą na bok kołderką w łóżeczku. Śpiworek jest wygodny, ciepły, i przede wszystkim uniemożliwia dziecku odkrycie się. Łatwo go zdjąć i założyć bo zapinany jest na zamek błyskawiczny. Rozpinamy zamek i z łatwością szybko zmieniamy niemowlęciu pieluszkę. Nawet nie trzeba dziecka wyjmować ze śpiworka na czas przewijania. Wystarczy rozpiąć zamek ciuszka. Po wypraniu szybko schnie bo wykonany jest z polaru, który łatwo oddaje wilgoć. Zimą wystarczy położyć go na grzejniku i śpiworek szybko jest gotowy do ponownego użycia. Ubranka dla niemowląt do spania to nie tylko pajace i piżamy, ale właśnie także śpiworki polarowe.

Kolorowe sny niemowlaka w wygodnym śpiworku

Projektanci zadbali by śpiworek miał bajeczne wzornictwo przynoszące maluszkom najbardziej kolorowe sny. Ma być nie tylko wygodny, ale i zaciekawić bobasa. Dlatego nasze śpiworki mają bajkowe duże wzory, przede wszystkim zwierzaki kochane przez dzieci. Maluszek podnosząc nóżki do góry zwraca uwagę na postaci znajdujące się na materiale. Śpiworki nie mają rękawków i są szyte w dwóch rozmiarach: 74-92 oraz 92-104. Góra śpiworka wygląda w zasadzie jak cieplutka kamizelka. Na straży komfortu termicznego maleństwa stoi miękki polar. Niemowlak ubrany w śpiworek nigdy nie będzie miał odkrytych pleców i gołych stóp. Modele polarowe przeznaczone są na jesień i zimę. To soczysty, gruby polarek. Uwagę zwraca także bardzo staranne wykończenie śpiworków za pomocą wszytej ozdobnej lamówki. Każdy detal ubranka do spania jest dopracowany i pasuje do siebie kolorystycznie. Pod śpiworek rodzice najczęściej zakładają dziecku lekki pajacyk do spania w wersji z długim rękawem i długimi nogawkami z wszytymi stopkami. Pajacyk także szczelnie zakrywa plecy niemowlaka, a długi rękawek ubranka daje ciepło rączkom. Zatrzaski w kroku pozwolą z łatwością przewinąć malucha. Starsze pociechy pod śpiworek zakładają tradycyjną piżamkę dziecięcą. Jeśli bluzka piżamy dla dzieci podwinie się, śpiworek nadal będzie chronił plecy szkraba. Śpiworek to doskonały pomysł dla pełnych energii dzieci, dla których kołderka mogłaby nie istnieć.