*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Niemowlaki jeszcze długo po narodzinach spędzają większość czasu śpiąc i drzemiąc. Dlatego każdemu rodzicowi zależy na zapewnieniu swojemu dziecku odpowiedniej higieny snu. Pomogą w tym odpowiednie akcesoria do łóżeczka dziecięcego i wózka, czyli miejsc, w których najczęściej kładziemy maluszka.

Jak utrzymać porządek przy niemowlaku?

Absolutnie niezbędne są oczywiście prześcieradła, kołderki i poduszki. U nas znajdziesz wiele modeli od wielu producentów. Warto zaopatrzyć się w kilka sztuk – dzieci mają talent do szybkiego brudzenia wszystkiego, co ich otacza. Zaczynając od najgłębszej warstwy pokrycia łóżeczka i wózka: cerata. Ten artykuł ułatwi życie każdego rodzica. Dzięki niej unikniemy konieczności ciągłego prania i wietrzenia materaca. Nie znajdziemy się też w sytuacji, w której nagle nie możemy pójść na spacer, gdyż tapicerka wózka wymaga gruntowego prania.

Czym opatulić śpiące dziecko?

Mamy już zabezpieczone spód, więc przejdźmy do prześcieradła. Proponujemy modele z jerseyu (100 proc. bawełny) i frotki (90 proc. bawełny i 10 proc. poliestru). Oba materiały przepuszczają powietrze i nie zawierają toksycznych barwników. Kompletując akcesoria do wózka dziecięcego i łóżeczka nie wolno zapomnieć o kołderce i poduszce. Można je kupić osobno albo w zestawie. Nasze modele są kolorowe i mają nadrukowane kochane przez dzieci misie i inne zwierzątka. Mamy kołderki przeznaczone specjalnie do wózka - są mniejsze niż te do łóżeczka. Niektórzy rodzice preferują śpiworki. Dzięki wygodnemu zapięciu na zamek, rodzice mają pewność, że maluszek się nie rozkopie podczas snu. Na co dzień przyda się też kocyk. Jest nieodzowny na spacerach i w domu. Może służyć jako dodatkowa warstwa ocieplenia w mroźne dni, a w cieplejsze zastąpić kołdrę.

Z jakich materiałów powinny być wykonane akcesoria do spania?

Akcesoria do łóżeczka i wózka dziecięcego powinny mieć odpowiedni skład - tkanina, która dotyka skóry musi być naturalna, by nie wywołała podrażnień lub alergii. Musi też być miękka i miła w dotyku, by otulony nią niemowlak czuł się komfortowo i bezpiecznie. Nasze produkty są wykonane z łagodnych materiałów, jak np. bawełna i polar.