*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Są takie produkty, nad którymi pewnie zastanawiacie się dłużej przed ich ewentualnym zakupem. Wątpliwości podczas kupowania wyprawki dla noworodka mogą dotyczyć właśnie becika. Tymczasem to produkt ułatwiający życie rodzicom i przynoszący komfort niemowlakowi. Bobas owinięty przytulnie wyprofilowaną kołderką, jaką jest becik, czuje się jak u Mamy w brzuszku. Becik daje dziecku ciepło i usztywnienie pomagające rodzicom bezpiecznie i pewnie trzymać maluszka do karmienia, usypiania, lub po prostu noszenia na rączkach. W pierwszym etapie życia noworodka pomaga rodzicom nabrać pewności siebie w trzymaniu bobasa. To prosty produkt, a może wiele pomóc.

Beciki są mocowane zazwyczaj na wygodne rzepy więc nic nie rozwija się i nie odkrywa. Całość projektu dostosowana jest do gustu i upodobań dzieci. To bajecznie kolorowe produkty z ulubionymi dziecięcymi motywami. Oferta skierowana jest dla noworodka bo rozmiarowo tylko noworodek zmieści się w beciku i będzie mu w nim wygodnie. Starsze maluchy, bardziej ruchliwe i ciekawe świata nie będą już becika potrzebowały. Niektóre Mamy zabierają nawet becik ze sobą do szpitala na czas tuż po narodzinach dziecka, by móc od razu go użyć podczas pierwszych prób karmienia maluszka. Becik jest doskonałym pomysłem na prezent na przyjęcie baby shower dla przyszłej Mamy. Może sama kompletując wyprawkę nie pomyślała o praktycznym beciku? Na pewno ucieszy się z tak przydatnego podarunku. Można go też podarować wybierając się na pierwszą wizytę po narodzinach u maluszka w domu.

Czy becik przydaje się po narodzinach dziecka?

Beciki rożki to prawdziwie pomocne akcesoria. Poświadczy to każdy rodzic, któremu pomogły już w pierwszych dniach po narodzinach dziecka. W naszym sklepie internetowym wszystkie beciki rożki wykonane są z przyjemnych w dotyku, delikatnych, aczkolwiek wytrzymałych tkanin. Głównym składnikiem becików jest bawełna oraz poliester. Co istotne, nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, by być jak najbardziej użyteczne, ale także zwyczajnie ładne. Delikatne, pastelowe kolory, wesołe wzory nadają becikom uroczego wyglądu. Są odpowiednio ciepłe dla noworodka, bezpieczne i komfortowe. Szczególnie przydatne zimą, jesienią i wiosną.

Czy potrzebujesz becika? Przekonaj się sam

By podjąć jak najlepszą decyzję, wybrać odpowiedni produkt, wystarczy rozejrzeć się po naszej galerii zdjęć. Pomoże ona z pewnością wszystkim tym, którzy jeszcze się wahają, którzy nie zdecydowali, jaki produkt lub jaki wzór najbardziej im odpowiada. Beciki dla chłopca i beciki dla dziewczynki z pewnością przypadną do gustu przyszłym rodzicom i ich dzieciom. Warto przekonać się samemu, czy becik uznamy za produkt niezbędny w wyprawce niemowlęcej, czy raczej nieprzydatny. Warto wyrobić sobie własną opinię.

Sklep internetowy SzipSzop czeka na zamówienia i na ich realizację. Zapraszamy do zakupów i do ponownego odwiedzenia nas. Do zobaczenia!

Mam w domu noworodka. Czy potrzebny mi becik dla noworodka?