*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Komplet pościeli niemowlęcej do wózka głębokiego to gotowy zestaw wyściełający gondolę. Miękka poduszeczka stanowi stabilną podstawę pod główkę maluszka. Gotowa kołderka i podusia stanowią świetny pomysł na prezent dla Mamy i noworodka przynoszony na pierwsze odwiedziny u bobasa w domu. Zaletą kompletów do wózka jest to, że są to gotowe zestawy. Nic nie trzeba dopasowywać pod względem koloru, rodzaju materiału bo wszystko do siebie pasuje. Wystarczy wyruszyć wraz z pociechą na spacer.

Czy komplet pościeli do wózka dziecięcego nadaje się jako prezent na przyjęcie baby shower?

To wspaniały pomysł na podarunek na przyjęcie baby shower, które wydawane jest jeszcze podczas ciąży na cześć przyszłej Mamy i dzidziusia. Większość gości jako prezent z okazji baby shower kupuje ubranka niemowlęce i inne elementy wyprawki niemowlęcej. Niektórzy decydują się na zabawki i pieluszki dla noworodka. Komplet do wózka mile zaskoczy przyszłą Mamę i urozmaici zgromadzoną wyprawkę. Nasz sklep proponuje zestawy w cudownych dziecięcych kolorach i wzorach. Stawiamy na cieplutki polar i popularny materiał typu minky, przydatne podczas jesiennych i zimowych spacerów w wózku z dzieckiem. Maluszek opatulony miękką tkaniną nie zmarznie i będzie mógł podziwiać świat w komforcie termicznym. Mama będzie miała pewność, że dziecku nie jest za chłodno, i że jest mu wygodnie. Taki prezent będzie zawsze mile widziany.

Kiedy kupić kołderkę i poduszkę do wózka dziecięcego?

Najlepszym momentem na kupno zestawu do wózka dziecięcego będzie czas po zakupie samego wózka - gondoli. Łatwo będzie wtedy dopasować rozmiar kompletu do wnętrza wózka i dostępnego miejsca, a także dopasować zakup pod kątem koloru do barwy wózka. Po trudach zakupu odpowiedniego wózka, kupno jego wypełnienia będzie prostym zadaniem. Rodzice kupują wózek najczęściej już podczas etapu ciąży, zazwyczaj końcowego etapu, zostawiając sobie to niełatwe zadanie w zasadzie na koniec. Nieliczni czekają na czas po narodzinach dziecka. Spóźnialscy będą mieli mniej czasu na wybór, chociaż zawsze przecież pozostają wygodne przy braku czasu zakupy w naszym sklepie. Przyda się także zapasowy komplet pościeli, jeśli pierwszy zabrudzi się.

Dla kogo komplet pościeli do wózka w prezencie?

Wypełnienie wózka dziecięcego to nie tylko świetny pomysł na prezent z okazji przyjęcia baby shower. Pierwsza wizyta u noworodka w domu to także doskonała okazja do obdarowania rodziców i dziecka czymś wyjątkowym. Zestaw przyda się od narodzin dzidziusia do około 6-8 miesiąca życia w zależności od tego, jak długo maluch będzie jeździł w wózku głębokim. A to z kolei zależy od indywidualnego rozwoju bobasa, umiejętności siadania czy samego podnoszenia się do siadu, jak również czystej dziecięcej ciekawości świata. Z poziomu spacerówki świat wygląda inaczej i więcej widać. Komplecik pościeli spacerowej to także dobry podarunek z okazji ceremonii chrztu świętego. Prezent wiekowo idealnie trafiony. Pasuje i dla dziewczynki, i dla chłopca.

Zobacz także: Kocyki do wózka, poduszki, przewijaki