Dresy to podstawowe ubranka niosące dziecku wygodę podczas spaceru, zabawy, edukacji. Wykonane z miękkiej i solidnej tkaniny zniosą wiele. Przetrzymają etap raczkowania, kiedy spodnie dresowe muszą stawić czoła wyzwaniom w obrębie kolan dziecka, które uczy się przemieszczania właśnie na kolankach. Raczkowanie znacznie nadwyręża też tkaninę bluzy od łokcia aż po rączki. Będą z maluszkiem podczas nauki chodzenia więc zniosą wszelkie niespodziewane upadki na różne powierzchnie. Towarzyszą maluchom podczas spacerów na własnych nogach, gdy trudna sztuka chodzenia zostanie już opanowana. Zapewniają ciepło, a kieszenie skrywają wszelkie dziecięce skarby. Mama czasem przed praniem ze zdziwieniem odkrywa, że kieszonki bluzy dresowej kryją kamienie, muszelki i liście. To znak, że spacer był udany, a zabawa na nim przednia. Dresy stanowią kompletny strój, który dziecko założy w domu i na spacerze. Gdy maluszek ma na sobie dres w domu to znak, że za oknem panuje zimowa lub jesienna aura. Maluszek, któremu ciepło może zająć się zabawą, wygodnie ułożyć się do dziennej drzemki, lub z apetytem zjeść pyszny obiadek.

Komplety dresowe dla dzieci na każdą pogodę

Grubsza tkanina dresowa zniesie wszelkie wahania temperatury. Jest to szczególnie ważne podczas codziennych spacerów z niemowlakiem. Bluzę dresową można zdjąć, gdy będzie zbyt ciepło, lub założyć, gdy zerwie się chłodny wiatr. Spodnie dresowe są w stanie znieść prawie wszystko, w tym liczne upadki na placu zabaw, zjazdy ze zjeżdżalni, i zabawy w piaskownicy. Ich wytrzymałość testowana jest każdego dnia przez naszych najmłodszych użytkowników. Wygodne ściągacze przy rękawach bluzy i przy zakończeniu spodenek dodatkowo zabezpieczają komfort termiczny niemowlaka. Nie straszny im hulający wiatr. Dzięki ściągaczom nogawki spodni nie podwijają się. Praktyczny zamek na bluzie można rozpinać do dowolnej pozycji, lub pozostawić całkowicie rozpięty, gdy zrobi się cieplej. Niektóre bluzy dresowe mają kaptury, a inne nie. Kaptur dodatkowo chroni głowę dziecka przed wiatrem i chłodem, ale zazwyczaj pełni funkcję jedynie dekoracyjną. Dresy chłopięce najczęściej wyposażone są w kaptur. Modele dziewczęce raczej bazują na prostej stójce.

Dresy dla dziewczynki i dresy dla chłopca

Oprócz uniwersalnych modeli, sklep SzipSzop.pl przygotował fantastyczne produkty skierowane tylko dla dziewczynek i tylko dla chłopców. Modele dziewczęce zawsze posiadają jakieś akcenty różowe i motywy typowe dla małych księżniczek. Modele chłopięce występują w stonowanych barwach, a grafika dotyczy przesympatycznych zwierzaków lub motoryzacji. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w niskiej cenie. Przy tym stawiamy na najwyższą jakość naszych kompletów dresowych dla dzieci. U nas znajdziecie polskie ubranka, które są starannie wykończone, i zaprojektowane tak, by maluszek wyglądał wspaniale. Dziecięce komplety dresowe muszą znaleźć się w szafie każdego malucha. Bez nich codzienne harce na świeżym powietrzu nie będą aż tak komfortowe.

Dresy dla niemowląt, czy warto kupić komplet dresowy dla małego dziecka?