Koniec z poplamionymi ubraniami! Koniec z plamami na ciuszkach niemowlęcych - takimi nie do usunięcia. Tarta marchewka już rodzicom nie straszna! Buraczki podane maluchowi na obiadek już nie straszne. Pomidory mogą spadać z łyżki od zupy i nikt się nie przejmie. Wszystko zabezpieczy praktyczny śliniak idealny na czas ząbkowania, podczas ulewania, i próbowania nowych smaków kulinarnych przez maluszka. Tyle wspaniałości pełnych witamin do spróbowania przed dzieckiem.

Śliniaka nie trzeba wiązać bo ma wygodne dla dziecka i dla rodzica zapięcie na rzep. Dzięki temu zakładanie i ściąganie śliniaka to chwila. Polecamy zrobić zapas śliniaków z SzipSzop.pl bo przydają się w naprawdę dużych ilościach. Przeważnie jeden śliniaczek starcza na jeden posiłek, po czym nadaje się już tylko do odświeżenia.

Bajkowy kolorowy świat ciekawi niemowlaka

Projektanci i tutaj zadbali by kolorowa grafika przykuwała wzrok niemowlaka i pobudzała jego wyobraźnię. Śliniaczki są bajecznie kolorowe i najczęściej zdobione wyraźnymi postaciami zwierzątek. Niektóre są podszyte specjalną folią zabezpieczającą, a inne zostały wykonane z podwójnego materiału. Rządzi wyraźny kolor, staranne obszycie, i przyciągająca wzrok niemowlęcia grafika. Z takimi akcesoriami apetyt na pewno dopisze bobasowi!

Śliniaki dla dorosłych i starszych dzieci - wybór większego rozmiaru

Śliniaki dla dorosłych i dzieci poza wiekiem niemowlęcym są znacznie większe niż typowe śliniaki niemowlęce. Skierowane są do zupełnie innego odbiorcy. Ich zadaniem jest ochrona ubrań osób starszych, chorych, niepełnosprawnych. Chętnie korzystają z nich także starsze dzieci, które potrzebują większego rozmiaru śliniaka niż ten dla niemowląt. Większy śliniak zakryje większą część ubrania i ochroni je przed zabrudzeniem. Projektant zadbał o wygodne zapięcie na rzep i łatwość czyszczenia produktu. Kolorystyka większych śliniaków odbiega też znacznie od tej niemowlęcej. Jest bardziej stonowana.

Wygodny śliniak dla chłopca i dla dziewczynki

Bogaty wybór śliniaków pozwala dopasować kupowany produkt do upodobań maluszka i gustu rodziców. Śliniaki występują w przeróżnych wersjach kolorystycznych i zdobione są rozmaitymi motywami nawiązującymi do dziecięcych zainteresowań. Modele uniwersalne są świetne na prezent dla maluszka. Mają też różne fasony, wielkości, i wykonane są z różnych materiałów. Tradycyjnie znajdziemy różowe śliniaki dla dziewczynki i niebieskie dla chłopczyka.

Praktyczne śliniaki w różnych rozmiarach - dla malucha w każdym wieku

Nasz sklep oferuje praktyczne śliniaki w dużym rozmiarze - dedykowane są one starszym dzieciom, młodzieży i dorosłym, którzy z różnych przyczyn wymagają zabezpieczenia ubrania. Wszystkie dostępne modele zapinane są na rzepy, co zdecydowanie ułatwia ich użytkowanie. Są to akcesoria wielokrotnego użytku, które można bez problemu wyprać, dzięki czemu ich utrzymanie w czystości jest bardzo proste. Najmniejsze z nich przeznaczone są dla niemowląt, a inne- większe i wyprofilowane dla dzieci nieco starszych.

Zobacz także: odbijaki dla niemowląt, pieluszki flanelowe i tetrowe