*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Podczas opieki nad małym dzieckiem, niezbędne staje się dobrze wyposażone zaplecze, zawierające nie tylko ubranka niemowlęce, lecz również akcesoria przeznaczone do pielęgnacji i ułatwiające zachowanie czystości i higieny w otoczeniu malucha. Jednymi z podstawowych elementów wyprawki dla noworodka i niemowlaka są pieluchy wielorazowe dla niemowląt. W naszym sklepie dostępne są najbardziej popularne wśród rodziców pieluszki tetrowe i flanelowe. Na rynku znajdziecie także pieluszki bambusowe i muślinowe. Pieluszki jednorazowe mają zatem sporą konkurencję.

Bez względu na rodzaj wybranych pieluszek dla dziecka, z pewnością staną się one elementem wykorzystywanym podczas codziennej pielęgnacji niemowlęcia. Ponadto, dziś wiele Mam odchodzi od stosowania pieluszek jednorazowych, wybierając pieluchy wielorazowe, które są bardziej przyjazne dla naszego środowiska. W dzisiejszych czasach, gdy obserwujemy zmianę klimatu, jest to szczególnie ważne.

Pieluszki dla noworodka i niemowlaka

Liczba zastosowań pieluszek jest ogromna. Maja one jednak inne zastosowanie niż pierwotne. Podczas codziennej pielęgnacji noworodka i niemowlaka przydają się na każdym kroku. Pieluszkę kładziemy na przewijaku by zmienić maluchowi pampersa. Ciepła i miękka tkanina oddziela delikatną skórę dziecka od zimnej ceraty przewijaka. Pieluszkę tetrową łatwo zmienić, uprać, i użyć ponownie. Większość rodziców w obecnych czasach używa pieluszek materiałowych właśnie jako podręczne akcesoria higieniczne dla maluszka.


Rodzic kładzie tetrę lub flanelę na ramieniu, gdy nosi bobasa do odbicia po posiłku. Tkanina chroni ubranie dorosłego przed zabrudzeniem, a maluszka przed wszelkimi drobnoustrojami, zanieczyszczeniami znajdującymi się na ubraniu Mamy lub Taty. Często rodzice rozkładają pieluszki w wózku na wypadek, gdyby dziecku się ulało.


Pieluszka dla niemowląt to obowiązkowa pozycja w torbie od wózka zabieranej na spacer z maluszkiem, czy na wizytę u pediatry. U pediatry w gabinecie pielucha przyda się do wyłożenia wagi, na której będzie ważony maluszek podczas każdej wizyty w przychodni. Flanelę rozkłada się także na przewijaku do badania dziecka przez lekarza.


Rodzice przecierają też pieluszką buzię dziecięcą po posiłkach, lub gdy dziecko intensywnie ślini się podczas ząbkowania. Wtedy pieluszka jest używana non stop. Sektor pieluch już dawno przestał ograniczać się do tradycyjnych białych pieluch tetrowych. Teraz nastał czas kolorowych pieluch z cudownymi dziecięcymi motywami, które zaciekawią maluszka. Nawet klasyczne białe pieluszki tetrowe zyskały nowe, kolorowe oblicze. Flanela, oprócz modeli jednolitych, zaskakuje bogactwem wzorów dziecięcych. Rozmiar pieluszki jednorazowej dobiera się do wagi dziecka, podczas gdy w przypadku pieluch wielorazowych waga nie ma znaczenia.

Pieluszki wielorazowe niezbędne w wyprawce niemowlęcej

Prezentowana oferta obejmuje bogaty wybór pieluch dla najmłodszych dzieci, które dostępne są w klasycznej, białej wersji, jak również występują w przeróżnych kolorach dopasowanych do upodobań rodziców i dziecka. Każdy z tych produktów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, pozostając w pełni bezpiecznym dla najmłodszych dzieci. Miękka tkanina nie podrażnia wrażliwej skóry, nie wywołuje również niepożądanych reakcji alergicznych. To z pewnością uniwersalny i trafiony wybór w codziennej opiece i dbałości o higienę i wygodę niemowlaka.


Pieluchy niemowlęce to stała pozycja na liście wyprawkowej spisywanej przez Mamy już w czasie ciąży. I to na czas ciąży zwykle przypada zakup pierwszych pieluch. Mama ma czas by przygotować się na przyjście dziecka na świat. Nie będziemy ukrywać, że pieluszek przyda się sporo. Zapas będzie naprawdę konieczny bo zabrudzone pieluszki są ciągle w praniu więc warto mieć przygotowany komplet czystych pieluszek na zmianę.


Pieluszki wielorazowe to dobry pomysł na prezent dla noworodka. Przydadzą się zawsze, i każda mama doceni taki podarunek.Zobacz także: śliniaki, odbijaki po karmieniu