Odbijak ochronny na ramię seledynowy - śliniak dla dziecka na ramię rodzica

liczba opini: 4
16.00 PLN

Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy

w magazynie
Wybierz rozmiar :
Rewelacyjny pomysł spełniający oczekiwania wielu rodziców. Odbijaczek znacznie ułatwia codziennie życie, odbijanie maluszka, i pomaga gdy problemem są częste ulewania.

Do tej pory mama czy tata przekładali sobie przez ramię pieluchę tetrową, często ze szkodą dla własnego ubrania, w przypadku gdy maluszek ulał. Tetra łatwo wchłaniała płyn i przenika do ubrania, i w ten prosty sposób dodatkowe niepotrzebne pranie gotowe.

Odbijaczek składa się z folii chroniącej ubranie rodzica i miękkiej przyjemnej w dotyku frotki, z którą maluszek ma bezpośrednio kontakt. Maluszek może spokojnie przytulić się do miłego w dotyku materiału, a rodzic ma pewność, że jego ubranie nie zostanie zabrudzone w żaden sposób.

Odbijaczek jest solidnie wykończony, łatwy w praniu. W przeciwieństwie do białej pieluchy tetrowej, jest kolorowy, w bajeczne wzory, przyciąga uwagę dziecka, i łatwo go utrzymać w czystości. Na pewno nie poszarzeje jak zwykła tetra. Pomysł na piątkę!

Zdjęcia na modelce są tylko przykładowe i pokazują sposób stosowania odbijaczka dla niemowląt. Pierwsze, główne zdjęcie pokazuje kolorystykę sprzedawanego produktu

Produkt posiada testy - PZH, IMiD.

Czy odbijak dla niemowlaka jest przydatny czy zbędny w wyprawce?
Producent Horizon
Dostępne rozmiary uniw.
SKU 1041

Oceń produkt i dodaj swoją opinię