Odbijak ochronny na ramię seledynowy - śliniak dla dziecka na ramię rodzica
liczba ocen: 5
16.00 PLN

Realizacja zamówienia: 1 dzień roboczy

w magazynie
Wybierz rozmiar :

*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rewelacyjny pomysł spełniający oczekiwania wielu rodziców. Odbijaczek znacznie ułatwia codziennie życie, odbijanie maluszka, i pomaga gdy problemem są częste ulewania. Jest to śliniak, tylko przeznaczony dla rodzica na ramię.

Do tej pory mama czy tata przekładali sobie przez ramię pieluchę tetrową, często ze szkodą dla własnego ubrania, w przypadku gdy maluszek ulał. Tetra łatwo wchłaniała płyn i przenika do ubrania, i w ten prosty sposób dodatkowe niepotrzebne pranie gotowe.

Odbijaczek składa się z folii chroniącej ubranie rodzica i miękkiej przyjemnej w dotyku frotki, z którą maluszek ma bezpośrednio kontakt. Maluszek może spokojnie przytulić się do miłego w dotyku materiału, a rodzic ma pewność, że jego ubranie nie zostanie zabrudzone w żaden sposób.

Odbijaczek jest solidnie wykończony, łatwy w praniu. W przeciwieństwie do białej pieluchy tetrowej, jest kolorowy, w bajeczne wzory, przyciąga uwagę dziecka, i łatwo go utrzymać w czystości. Na pewno nie poszarzeje jak zwykła tetra. Pomysł na piątkę!

Zdjęcia na modelce są tylko przykładowe i pokazują sposób stosowania odbijaczka dla niemowląt. Pierwsze, główne zdjęcie pokazuje kolorystykę sprzedawanego produktu

Produkt posiada testy - PZH, IMiD.

Czy odbijak dla niemowlaka jest przydatny czy zbędny w wyprawce?

Opinie klientów

Dominika Ostoja - 2021-03-10 11:20

Zamieniłam pieluchy tetrowe na odbijak i to był strzał w dziesiątkę. Tetra często przepuszczała i miałam bluzkę do wymiany, a odbijak jest nieprzemakalny od spodu. Super pomysł, super sprawa. Polecam.

Opinie nie są weryfkowane.

Producent
Horizon
Dostępne rozmiary uniw.
SKU 1041

Oceń produkt i dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany publicznie. Pola wymagane oznaczone są symbolem *