*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ubranka z pszczółkami to kolekcja ciuszków niemowlęcych kierowana do wszystkich, którzy doceniają te niezwykle pożyteczne owady i są miłośnikami koloru miodowego i żółtego. Miodowe kolekcje wykorzystują kolor intensywnie żółty, albo niezwykle modny miodowy, łączą go z kolorem białym i czarnym. Czasami w sposób oczywisty: paski żółte naprzemiennie z żółtymi. Gdzieniegdzie pojawią się małe pszczoły i baryłki miodu niczym z najpiękniejszej bajki. Szanujemy pszczoły bo zapylają rośliny, mamy dzięki nim smaczny miód, są nad wyraz pracowite. Pszczołom szkodzą opryski roślin, coraz mniej łąk kwietnych, ogródki pozbawione kwiatów a wypełnione samymi iglakami i często koszonym trawnikiem. Pszczoły kochają kwiaty, a przyciągnie je do ogródka lawenda, oregano, budleja, jeżówka i rudbekia, szałwia, aksamitka, czy nawet koniczyna pozostawiona w rzadko koszonym trawniku. Ci pracowici sprzymierzeńcy człowieka uwijają się też przy kwitnących drzewach owocowych. Każdy, kto stał pod koroną czereśni, jabłoni czy śliwy słyszał wspaniały pszczeli koncert. Projektanci mody dziecięcej chcą oddać szacunek tym jakże ważnym dla człowieka owadom i chętnie czynią z nich głównych bohaterów ubranek niemowlęcych.

Stylowe ciuszki z pszczołami

Ta linia ciuszków dla niemowląt obejmuje pajacyki, komplety składające się z body i półśpioszków, czapeczki, same body, w tym wersje kopertowe dla noworodka. Jest coś urokliwego w linii odzieży niemowlęcej w tak żywych kolorach z motywami owadów. Ubranka są zaprojektowane tak by pasowały do siebie nawet jeśli zdecydujemy się na zakup produktów z nieco innymi motywami przewodnimi. Ta ciepła kolorystyka świetnie prezentuje się jesienią i zimą kiedy brakuje światła i komfortu termicznego. Wizerunki pszczółek przypominają w chłodne dni o wspaniałym, ciepłym, wakacyjnym czasie.

Jakie są ubranka z pszczołami?

Powyższe produkty dobraliśmy dla Państwa według klucza kolekcji miodowej i pszczółkowej. Mała pszczółka będzie wyglądała w nich prześlicznie. Są to produkty Polskie, wykonane z najwyższej jakości materiałów, starannie dobrane dla niemowląt. Dopasowanie do pory roku sugeruje długość rękawka ciuszka. Ciuszki z długim rękawem przeznaczone są na jesień, zimę i początek wiosny. Ubranka z krótkim rękawem przydadzą się latem, ale również zimą założone pod bluzę lub sweterek. Ta urocza kolekcja jest bardzo popularna wśród naszych Klientów. Wszystkie zaprojektowano z szacunku do tych ważnych owadów i chęci zaznajomienia dzieci z pszczołami od samego początku.

Czy ubranka z pszczelim motywem nadają się dla chłopca, czy dla dziewczynki?

Ta kolekcja ubranek jest jak najbardziej uniwersalna. Doskonale odnajdzie się w szafie małej dziewczynki i w szafie chłopca. Właśnie z tego powodu idealnie nadaje się na prezent dla noworodka i niemowlaka. Ciuszki z pszczółką są świetną alternatywą koloru różowego w garderobie dziewczynki. Różowe ubranka dla dziewczynki są bardzo stereotypowe, a tymczasem do wyboru mamy śliczne ciuszki ze zwierzątkami. Chłopcy natomiast nie zawsze muszą być ubrani w ciuszki z autami.