Kaftanik dla niemowlaka kopertowy Słonik ecru

liczba opini: 2
14.50 PLN

wyprzedane
Bawełniany wygodny kaftanik dla niemowlaka, inaczej koszulka niemowlęca. Ciepły, dobrze wykończony kaftanik dla noworodka przydatny w pierwszych miesiącach życia dziecka. Kolekcja dla niemowląt Słonik powstaje tylko w najmniejszych rozmiarach. Pasuje idealnie dla dziewczynki i dla chłopca. Z przodu kaftanika umieszczono słonika z delikatnymi wstawkami w srebrnym brokacie. Wstawki są naprawdę bardzo subtelne.

Łatwy w utrzymaniu w czystości, wygodny, miękki w dotyku, ciepły. To wdzięczne, lekkie, miękkie wdzianko. Bawełna 100%. Produkt Polski.

Poczytaj o kaftaniku dla noworodka

Opinie klientów

Jasmina - 2021-02-27 21:46

Ubranko jest bardzo ok pod względem jakości. Bawełna lepsza i to czuć w dotyku. Chętnie wybieram ubranka kopertowe bo nie lubię córce zakładać bluzek przez głowę. To dobry patent dla takich jak ja. Słonik nie jest bardzo widoczny. Kaftanik w praniu daje radę.

Kryśka - 2021-02-18 11:54

Milutki w dotyku materiał. Trochę obawiałam się tego brokatu na słoniku, ale on jest prawie niewidoczny, jest go mało, więc jest ok. Prawie go nie widać. Zdjęcie dobrze to oddaje. Po praniu brokat pozostał na swoim miejscu, a sam kaftanik nie zamienił się w szmatę do podłogi. Kolor ecru jest jasny. Jak zawsze plus za zapięcie na boku ubranka - tak jest dla mnie wygodniej.

Producent
Mrofi
Dostępne rozmiary
SKU 1503

Oceń produkt i dodaj swoją opinię

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany publicznie. Pola wymagane oznaczone są symbolem *