*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Czas lata to okres beztroski, lenistwa, laby, relaksu. Przed ostrym letnim słońcem niemowlęta chronią letnie nakrycia głowy takie jak fantazyjne kapelusze, chustki niemowlęce, i przewiewne czapki letnie. Głównym ich zadaniem jest ochrona główki maluszka przed działaniem promieni słonecznych w upały. Rondo kapelusza zasłania część karku więc skóra niemowlęcia nie jest narażona na poparzenie. Rondo chroni także uszy, czoło i daje cień nad oczami. Dzięki niemu słońce nie świeci prosto w oczy dziecka. Niektóre kapelusze mają wiązanie pod szyją, a inne są tylko nakładane na głowę bez dodatkowych wiązań. Chustki ściśle przylegają do głowy bobasa i są chętnie wybierane przez rodziców na spacer, na plażę, na górskie wędrówki wakacyjne w upalne dni. Główka dziecka pod wpływem wysokiej temperatury intensywnie poci się więc chustka musi odprowadzać, odprowadzić nadmiar wilgoci. Czapki letnie to propozycja na bardziej wietrzne dni lata. Są cienkie, przepuszczają powietrze, a jednocześnie chronią przed wiatrem.

Odpowiedni rozmiar czapki to gwarantowana wygoda dla dziecka

W SzipSzop.pl letnie nakrycia głowy występują w wielu rozmiarach począwszy od uniwersalnych, przez rozmiary odpowiadające obwodowi głowy maluszka. Najmniejszym rozmiarem jest rozmiar 38 i przeznaczony jest dla noworodka. Warto to wiedzieć szukając wyprawki dla noworodka. Rozmiar uniwersalny dotyczy przede wszystkim chust wiązanych na głowie. Będzie on dobry dla noworodka, jak i dla starszego dziecka ponieważ rozmiar reguluje się wiązaniem. Rozmiarówka kończy się na rozmiarze 54. W SzipSzop.pl wybieramy produkty uszyte z najlepszych dla dziecka tkanin. Starannie dobieramy modele tak by odpowiadały aktualnym trendom w modzie niemowlęcej. SzipSzopowe okrycia głowy na lato są po prostu wystrzałowe.

Letnie okrycia głowy dla chłopca

Projektanci przygotowali dla małych chłopców całą serię nakryć głowy. To żaden obciach założyć niemowlakowi kapelusik specjalnie dla niego zaprojektowany. Kapelusze chłopięce to przede wszystkim odpowiednia gama chłopięcych, stonowanych kolorów, ale to też aplikacje typowe dla chłopca. Mamy tu na myśli motywy pirackie, ale również uniwersalne zwierzaki. Kapelusz chłopięcy nie ma finezyjnych fal z ronda. To proste kroje.

Czapki letnie dla dziewczynek - sposób na podkreślenie stroju dziewczęcego

Dziewczęce kolekcje czapek na lato to przepiękny festiwal barw i wzorów podkreślające dziewczęcy styl. Mamy tu wszystko, co tylko mała księżniczka może sobie wymarzyć. Wzory kwiatowe i księżniczkowe są tu na prowadzeniu, podobnie jak kolor różowy, ale też i biały. Mała dziewczynka uroczo wygląda w kapelusiku, który świetnie współgra z sukienką. Kapelusz dziewczęcy to pole do popisu dla projektantów mody dla dzieci. Rondo może być szeroką falbaną, delikatną falą ozdobioną kwiatkami lub kokardkami. Może mieć wiązanie lub nie. Wiązanie utrzyma kapelusik na miejscu, gdy zerwie się wiatr. Jednak młoda dama nie będzie zadowolona z jakichkolwiek wiązań pod bródką.