*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Ubranka niemowlęce z motywem owoców to drugie zaraz po ciuszkach ze zwierzątkami najchętniej kupowanie produkty dla najmłodszych dzieci. Owoce pojawiają się na body, sukienkach, rampersach, ubrankach dla synka i ubrankach dla córeczki, najczęściej w kolekcjach mody niemowlęcej przeznaczonej na wiosnę i lato. Soczyste owoce mają żywe kolory i kojarzą się z pięknym latem, wakacjami, rozkwitem przyrody, tropikami. Doskonale prezentują się jako motyw przewodni na jednolitej tkaninie ubranek. Wcale nie gorzej wypadają jako print czyli powtarzalny wzór na materiale.

Czy ubrankami z owocami są dla dziewczynek, czy dla chłopców?

Motyw owocowy jest uniwersalny i nadaje się doskonale dla dziewczynki i dla chłopca. Projektanci najczęściej eksponują kolor konkretnego owoca, na przykład wściekle żółtej cytryny lub rubinowo czerwonej truskawki. Aplikacje na ciuszkach mogą być świetnym pretekstem do nauki kolorów, kształtów, i oczywiście nazw samych owoców. Dzieci interesują się swoim odbiciem w lustrze i kolorowymi grafikami na stroju. Z ciekawością słuchają tłumaczeń rodziców i chętnie ich naśladują. Body dla chłopca w soczyste cytryny? Dlaczego nie!

Czy ubranka z motywem owoców nadają się na eleganckie okazje?

Ten typ ciuszków dla niemowląt należy raczej do grupy ubranek codziennych, zwykłych. Rampersy w cytryny i body w truskawki to wygodne ubranka dla spacer dla malucha. Body w małe jabłka i sukienka dla niemowląt w poziomki sprawdzi się podczas rodzinnej wyprawy do lasu lub na plażę. Równie dobrze wzór truskawkowy wygląda na sukience dla dziewczynki, jak i na pajacu do spania dla chłopca. Mały chłopiec świetnie będzie wyglądał w rampersie w duże żółte cytryny. To idealna kombinacja wzoru i ciuszka na ciepłe letnie dni. Owocowe kompozycje to propozycja codziennego stroju dla bobasa.