Odbijak ochronny na ramię piaskowy w serduszka - śliniak dla dziecka na ramię rodzica

Rewelacyjny pomysł spełniający oczekiwania wielu rodziców. Odbijaczek znacznie ułatwia codziennie życie, odbijanie maluszka, i pomaga gdy problemem są częste ulewania.

Do tej pory mama czy tata przekładali sobie przez ramię pieluchę tetrową, często ze szkodą dla własnego ubrania, w przypadku gdy maluszek ulał. Tetra łatwo wchłaniała płyn i przenika do ubrania, i w ten prosty sposób dodatkowe niepotrzebne pranie gotowe.

Odbijaczek składa się z ceratki chroniącej ubranie rodzica i miękkiej przyjemnej w dotyku frotki, z którą maluszek ma bezpośrednio kontakt. Maluszek może spokojnie przytulić się do miłego w dotyku materiału o kolorowym ciekawym wzorku, a rodzic ma pewność, że jego ubranie nie zostanie zabrudzone w żaden sposób.

Odbijaczek jest solidnie wykończony, łatwy w praniu. W przeciwieństwie do białej pieluchy tetrowej, jest kolorowy, w bajeczne wzory, przyciąga uwagę dziecka, i łatwo go utrzymać w czystości. Na pewno nie poszarzeje jak zwykła tetra. Pomysł na piątkę!

Przewijaki różnią się wzorkami i kolorem obszycia. Zdjęcia na modelce są tylko przykładowe i pokazują sposób stosowania przewijaka.

Uwaga: Pierwsze zdjęcie pokazuje prawą i lewą stronę opakowania sprzedawanego produktu. Cena dotyczy jednej sztuki odbijaczka.

Cena: 14.00 PLN

Realizacja zamówienia: 1 dzień

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu


Oceń ten produkt:


Odbijak ochronny na ramię piaskowy w serduszka - śliniak dla dziecka na ramię rodzica
Średnia ocena produktu: 4.2702 / 5  [ liczba głosów: 1288 ]

Share |