Wygodne ¶pioszki i kaftaniki w komplecie

Oddajemy do dyspozycji rodziców komplety niemowlęce dla dziewczynki, które uszyte s± z najlepszej jako¶ci materiału w przeróżnych kolorach, jakie tylko wyobraĽnia podpowiedziała kreatywnemu projektantowi. W ofercie znajduj± się także komplety niemowlęce dla chłopca, również stworzone z najlepszych tkanin oraz wyposażone w barwne i wesołe aplikacje. W proponowanych kompletach niemowlęcych ¶pioszki i kaftanik s± do siebie dopasowane kolorystycznie, dzięki czemu prezentuj± się schludnie i elegancko na każdym maluszku. Kaftanik jest prosty, zapinany na zatrzaski. ¦piochy s± natomiast ozdobione ciekaw± aplikacj±. Razem tworz± niezapomniany duet do zadań specjalnych.

Dlaczego ¶pioszki i kaftanik?

Zadbaj o komfort malucha i postaw na wysokiej jako¶ci komplet niemowlęcy ze ¶pioszkami w atrakcyjnej cenie. Oddychaj±cy materiał jest bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka i zapewnia mu pełn± swobodę. ¦pioszki sprawiaj±, że dziecku jest ciepło w nóżki, plecki i klatkę piersiow±. Kaftanik zabezpiecza tułów bobasa i ręce. Uzupełniaj± się w każdym względzie. Tam gdzie kaftanik się kończy - wkraczaj± ¶pioszki. Tak zgrany duet dba o wygodę niemowl±t od pokoleń.

Gotowy zestaw dla niemowlaka - korzy¶ci dla malucha

Skomponowany przez projektanta odzieży niemowlęcej komplecik pasuje do siebie pod każdym względem. Zgadza się tu wszystko. Kolor nitki obszywaj±cej ¶piochy ł±czy się z nitk± wykończenia kaftanika. ¦ci±gacze s± dopasowane kolorystycznie. Aplikacja jest dobrze rozplanowana i w jaki¶ sposób nawi±zuje do kaftanika, który zazwyczaj jednak pozbawiony jest nadmiernej grafiki. Kaftaniki s± skromne i proste bo to ¶pioszki graj± pierwsze skrzypce w tym zespole. Cała kreatywno¶ć projektanta skupia się na ¶pioszkach bo ich przód najbardziej rzuca się w oczy. Choć i w przypadku kaftanika można pu¶cić wodze wyobraĽni projektowej i zamiast stójki wszyć kołnierzyk, prosty lub wykończony haftem. Aplikacja może pojawić się przykładowo na ramieniu. Nawet zatrzaski s± w takim samym zgranym kolorze, i na górze, i na dole. Widać, że jest to komplet, a nie przypadkowo zestawione ubranka niemowlęce. Stopki wszyte w ¶piochy zastępuj± skarpety. Kaftanik natomiast zastępuje body lub koszulkę. Komplety takie przeznaczone s± raczej dla najmłodszych dzieci i szyte s± od rozmiaru 56 do rozmiaru 86. Rozmiar 86 założy około roczne dziecko.

¦pioszki i kaftanik dla dziewczynki i chłopca

Projektanci stosuj± inn± kolorystykę i wzornictwo dla chłopców i dziewczynek. W przypadku dziewczynek popularne s± motywy księżniczek, kwiatowe esy floresy, kropki w stylu polka dot, motylki. Często pojawiaj± się haftowane obszycia rękawków lub zaokr±glonego kołnierzyka, tzw. kroszetka. Niekiedy na ¶piochach z zaskoczeniem odkrywamy asymetryczn± falbankę daj±c± modowego pazura i wykraczaj±c± poza monotonię ¶wiata mody dziecięcej. Modele dla chłopców bywaj± prostsze. Wykorzystuj± motywy typowo chłopięce jak auta, maszyny budowlane, służby ratownictwa, roboty. Tutaj stawia się na prostotę. Nie ma udziwnień. Komplety szyte s± z najwyższej jako¶ci bawełny i stanowi± czę¶ć bielizny niemowlęcej. Liczy się komfort niemowlęcia, a ten gwarantowany jest przez taki gotowy komplet dla niemowl±t.

Zobacz także: kaftaniki, ¶pioszki, pół¶piochy