*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rajstopy chłopięce to część bielizny niemowlęcej noszona głównie w chłodniejsze pory roku. Szczyty popularności osiągają zimą, kiedy są obowiązkową podstawą ubrania, szczególnie, gdy wybieramy się z maluchem na spacer. Rajstopy niemowlęce założone pod spodnie, a na to wdziany kombinezon gwarantuje maluszkowi ciepło. Spacer zimowy z niemowlakiem w rajtuzach pod ubraniami wierzchnimi to już trwały i nikogo nie dziwiący obrazek. Ten typ bielizny nie jest zarezerwowany tylko i wyłącznie dla dziewczynek. W domu wystarczy zdjąć spodenki i mały chłopiec w rajstopkach bawi się, zdobywa nowe umiejętności w pełnej swobodzie ruchów. Ruchów dziecka nie krępują dodatkowe warstwy odzieży - jest wygodnie, lekko, ale ciepło. Stanowią one komfortowy codzienny strój domowy, i są bazą stroju wyjściowego maluszka.

Bajecznie kolorowe rajstopki niemowlęce na każdą okazję

Rajstopki chłopięce to niemowlęcy odpowiednik kalesonów, legginsów, getrów. Są bardzo lubiane przez mamy i niezwykle popularne. Łatwo je niemowlakowi założyć, dopasowują się do dziecka. Mają wzory dostosowane do chłopięcych zainteresowań. Mamy tu zwierzątka, ale też auta, wozy strażackie, wyścigówki, roboty. Chyba modele ze zwierzętami, elementami przyrody są najchętniej kupowane, i jednocześnie najbardziej uniwersalne. Również z powodu kolorów nie sposób pomylić rajstop dla chłopca z rajstopkami dla dziewczynki. Dziewczynki wybierają modele różowe, czerwone, ecru i białe do stroju galowego. Granatowe lub czarne jednolite rajstopy można włożyć chłopcu pod eleganckie spodnie na ważne święta rodzinne i uroczystości wymagające szykownego stroju. Wyróżniają się również białe rajstopki, które mały chłopiec założy na uroczystość chrztu świętego. Rajstopy niemowlęce to strażnicy ciepła i wygody dziecka. Królują jesienią, zimą, i na początku sezonu wiosennego. Jeśli na pokładzie swojej rodziny masz też małą dziewczynkę lub potrzebujesz prezentu dla dziewczynki w wieku niemowlęcym to znajdziesz u nas również rajstopy dla dziewczynki niemowlaka.

Jakie są rajstopy chłopięce?

Do tej kategorii produktów dla najmłodszych wybraliśmy bieliznę niemowlęcą, która według nas najbardziej pasuje dla chłopca. Rajtuzy są miękkie w dotyku, ciepłe, wygodne dla niemowlaka. Kolory i grafiki komponują się z kolorowymi dziecięcymi marzeniami. Modne są paski, szerokie i drobne, ale także wzory jednolite z dużymi aplikacjami, na przykład kapitana piratów, lub wozu policyjnego, śmigłowca albo statku. Świetnie sprawdzą się podczas okresu raczkowania, pełzania, nauki stawiania pierwszych kroków, ale też i związanych z tym upadków. Ich skład surowcowy jest skomponowany tak by służyć bobasowi jak najlepiej pod względem jakości, trwałości i wygody użytkowania. Materiał ma być przyjazny dla skóry dziecka. Szczególnie podczas etapu raczkowania, a potem nauki wstawania i chodzenia rajstopki muszą sprostać wielu wyzwaniom, a zwłaszcza okolice kolan. Domowy strój małego chłopca w chłodniejsze pory roku to często body niemowlęce i właśnie rajstopki, które nie są zarezerwowane tylko dla dziewczynek. Body dla chłopca w połączeniu z rajstopami dla chłopców to wygodny codzienny domowy strój. Na spacerze, poza domem, nie widać, że maluch ma na sobie rajstopy bo są prawie całkowicie zakryte spodniami, kombinezonem i bucikami.