*) Cena przekreślona to najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.

Rajstopy dziewczęce to część bielizny niemowlęcej. Rajstopki dziewczynki zakładają szczególnie chętnie bo to podstawa modowej kompozycji z sukienkami i spódniczkami. Do rajstop należy wiosna, jesień i zima. Chronią przed chłodem, wiatrem dlatego rodzice kupują je chętnie dla swojej pociechy. Jedynie upalnym latem nie są w użyciu. W garderobie dziewczęcej przydadzą się różne kolory rajstop, gładkie i wzorowane, i różne grubości w zależności od pory roku i temperatury na zewnątrz. Szybko schną po praniu i są gotowe na kolejną dziewczęcą stylizację.

Kolorowe rajstopki niemowlęce dla dziewczynki - bajkowe wzory i wygoda

Gdy kończy się lato i temperatura nie pozwala na gołe nóżki, do akcji wkraczają rajstopki w ogromnej palecie barw i wzorów. Dziewczynki przepadają za wzorami w motylki, serduszka, kwiatki i księżniczki. Bardzo lubią motywy zwierzątek. Popularne są również wszelkie paski, kwiatki, gwiazdki i kokardki, oraz rajstopy niemowlęce w pastelowych kolorach. Zimą rajstopki oprócz swojej dekoracyjnej roli pełnią funkcję przede wszystkim termiczną. Zimowy spacer z niemowlakiem ubranym w rajstopki, spodenki i zimowy kombinezon wraz z całym ekwipunkiem czapkowo-szalikowo-rękawiczkowym to gwarancja sukcesu. W takim cieple można śmiało poznawać świat i cieszyć się z jego uroków. Mamy ubierają córeczki w rajtuzy i body w domu, traktując ten zestaw jako codzienny strój domowy w wersji maksymalnie komfortowej dla dziecka.

Galowa biel i rajtuzy

Absolutną bazą dziewczęcej szafy są białe rajstopki. Pasują do wszystkiego. Poza tym, rajstop do niemowlaka nigdy nie za wiele. Są też nieodzownym elementem stroju galowego przydatnego podczas ważnych uroczystości i świąt. W warunkach domowych niemowlę ubrane w body i rajstopki wygodnie podróżuje na rękach rodziców lub raczkuje i bawi się. Rajtuzy są tak wygodne, że nawet chłopcy niemowlęta chętnie je noszą. Dziewczęta zestawiają białe rajstopy z granatową spódniczką i białym body, tworząc klasyczny galowy strój - elegancki i odświętny. Białe rajtuzy pasują również do każdej sukienki. Sukienka trapezowa typu princeska, pod spodem body niemowlęce z długim rękawem i wzorzyste rajstopki - to najczęstszy typowy strój dla dziewczynki. Ślicznie prezentują się w połączeniu z bodosukienką, która jest jednocześnie bodziakiem i sukienką dziewczęcą. Stanowią także bazę stroju na ceremonię chrztu świętego, idealnie uzupełniając białą sukienkę, białą czapkę oraz białe okrycie wierzchnie, gdy jest już za chłodno by występować tylko w sukience i rajstopkach.

Jakie są rajstopy dziewczęce w SzipSzop.pl?

Powyższe rajstopki niemowlęce wybraliśmy dla Państwa w oparciu o kryterium przeznaczenia dla dziewczynek. Kierowaliśmy się typowo dziewczęcymi kolorami i grafikami. Skład surowcowy rajstopek został opracowany tak by niemowlę korzystało z pełnej wygody jaką dają rajstopy. Perfekcyjne rajstopki dziewczęce mają być rozciągliwe, niegryzące, nie wąskie i nie ciasne tylko dopasowujące się do malucha, i oczywiście ciepłe. Nic nie może uciskać brzuszka, ani cisnąć w stopy. Wzory muszą być ciekawe dla dziecka i estetyczne. Pamiętajcie, że rajstopy dziewczęce to nie tylko oklepany róż, tylko całe królestwo ciekawych zestawień kolorystycznych pasujących do wszystkiego.