¦pioszki dla niemowl±t - rozmiar 80

Garderoba kilkumiesięcznego malucha musi składać się z praktycznych ubranek. Tak się składa, że małe dzieci s± przebierane w ¶wieże ciuszki nawet kilkakrotnie w ci±gu dnia. Dlatego warto mieć pod ręk± co najmniej kilka par ¶pioszków dla niemowl±t, które w razie czego można z łatwo¶ci± zestawić z innymi elementami ubioru - body, kaftanikiem, bluzeczk± b±dĽ sweterkiem. ¦pioszki s± na tyle uniwersalne, że sprawdz± się i do snu, i na spacerek, niezależnie od pór roku.

Chc±c wybrać odpowiednie ¶pioszki dla niemowlęcia, uwagę warto zwrócić nie tylko na estetykę ich wykonania i ciesz±cy oko wzór (które oczywi¶cie również s± istotne), ale głównie na materiał, z których zostały one uszyte. Polecamy zdecydować się na 100% bawełnę i takie też ubrania umie¶cili¶my w ofercie sklepu online szipszop.pl. Skóra kilkumiesięcznego dziecka jest jeszcze bardzo delikatna, dlatego tkaniny inne niż naturalne absolutnie nie będ± wskazane. Syntetyczne domieszki mogłyby wywołać podrażnienia, spowodować otarcia lub odparzenia i przyczynić się do dyskomfortu malucha.

Posiadamy szeroki wybór ¶pioszków dla niemowl±t - dla chłopców i dla dziewczynek, w¶ród których z cał± pewno¶ci± uda Ci się znaleĽć ubrania, które ciekawie uzupełni± szafę Twego malucha. Bogactwo wzorów i kolorów, najdoskonalsza jako¶ć wykonania oraz niskie ceny - to wszystko tylko w szipszop.pl! Oferowane ubranka w większo¶ci pochodz± od polskich producentów, których wyrobom całkowicie ufamy.