Śpioszki dla niemowląt - rozmiar 80

Garderoba kilkumiesięcznego malucha musi składać się z praktycznych ubranek. Tak się składa, że małe dzieci są przebierane w świeże ciuszki nawet kilkakrotnie w ciągu dnia. Dlatego warto mieć pod ręką co najmniej kilka par śpioszków dla niemowląt, które w razie czego można z łatwością zestawić z innymi elementami ubioru - body, kaftanikiem, bluzeczką bądź sweterkiem. Śpioszki są na tyle uniwersalne, że sprawdzą się i do snu, i na spacerek, niezależnie od pór roku.

spioszki-dla-niemowlat-robocik-groszek-80
Śpioszki dla niemowląt Robocik groszek 80

Śpiochy dla niemowląt zapinane w kroku i wzdłuż nóżek na zatrzaski - ostatnie zapięcie na wysokości kostek maluszka. Na ramiączkach śpioszki niemowlęce zapinane są na zatrzask. Plecy dziecka są zawsze...

Cena: 16.99 PLN
spiochy-dla-niemowlat-miecio-rozowe-80
Śpiochy dla niemowląt Miecio różowe 80

Śpiochy dla niemowląt zapinane w kroku i wzdłuż nóżek na zatrzaski - ostatnie zapięcie na wysokości kostek maluszka. Na ramiączkach śpioszki niemowlęce zapinane są na zatrzask. Zatrzaski nie rdzewieją pod wpływem...

Cena: 16.50 PLN

Chcąc wybrać odpowiednie śpioszki dla niemowlęcia, uwagę warto zwrócić nie tylko na estetykę ich wykonania i cieszący oko wzór (które oczywiście również są istotne), ale głównie na materiał, z których zostały one uszyte. Polecamy zdecydować się na 100% bawełnę i takie też ubrania umieściliśmy w ofercie sklepu online szipszop.pl. Skóra kilkumiesięcznego dziecka jest jeszcze bardzo delikatna, dlatego tkaniny inne niż naturalne absolutnie nie będą wskazane. Syntetyczne domieszki mogłyby wywołać podrażnienia, spowodować otarcia lub odparzenia i przyczynić się do dyskomfortu malucha.

Posiadamy szeroki wybór śpioszków dla niemowląt - dla chłopców i dla dziewczynek, wśród których z całą pewnością uda Ci się znaleźć ubrania, które ciekawie uzupełnią szafę Twego malucha. Bogactwo wzorów i kolorów, najdoskonalsza jakość wykonania oraz niskie ceny - to wszystko tylko w szipszop.pl! Oferowane ubranka w większości pochodzą od polskich producentów, których wyrobom całkowicie ufamy.