Wszystkie dostępne kaftaniki rozmiar 68 w naszym sklepie internetowym.

Kaftaniki niemowlęce rozmiar 68 to ubranka dla dzieci w wieku od trzeciego do szóstego miesiąca życia. Rozmiar 68 kaftanika to nie jest już ciuszek dla noworodka. Kaftaniki w tym rozmiarze uzupełniają wyprawkę niemowlęcą.

Koszulki niemowlęce dorównują popularnością body dla niemowląt. Nosi się je najczęściej ze śpioszkami i półśpiochami. Od innych ubranek odróżnia je wygoda zakładania. Kaftaniki bowiem mają wszyte po boku zatrzaski. Nie trzeba dziecku zakładać ciuszka przez główkę. To właśnie ta wygoda oferowana przez kaftaniki przesądza o ich popularności wśród rodziców niemowląt w wieku od trzeciego do szóstego miesiąca życia.

Kaftaniki niemowlęce na prezent dla niemowlaka - rozmiar 68

Kaftanik dla maluszka w wieku od trzech do sześciu miesięcy to całkiem udany pomysł na prezent dla małej dziewczynki i chłopca. Wystarczy dopasować kolorystykę i grafikę do płci dziecka i doskonały podarunek gotowy! Koszulka niemowlęca rywalizuje o uwagę z body dla niemowląt. Gdy chcesz się wyróżnić, wybierz na prezent kaftanik rozmiar 68 bo większość osób zdecyduje się na oklepane tradycyjne body.