Wszystkie dostępne kaftaniki rozmiar 74 w naszym sklepie internetowym.

Kaftaniki dla niemowląt rozmiar 74 to ciuszki dla dzieci w wieku około 6 miesięcy. Półroczne niemowlę doceni wygodę jaką daje kaftanik zapinany na boku na zatrzaski, a nie wkładany przez głowę.

Dzieci nie lubią ubranek wkładanych przez głowę, i w wieku sześciu miesięcy potrafią już skutecznie bronić przed ich zakładaniem. Kaftanik pomoże rodzicom uniknąć kłopotów z ubieraniem już całkiem ruchliwego maluszka. Rozmiar 74 kaftanika to ostatni najwyższy rozmiar w jakim jest on dostępny. Powyżej rozmiaru 74 rodzice wybierają body niemowlęce.

Kaftanik rozmiar 74 dla dziewczynki

Bajecznie kolorowe kaftaniki w rozmiarze 74 spodobają się półrocznej dziewczynce. Oczywiście nie może tu zabraknąć niezwykle popularnego wśród dziewczynek różu. Gdyby jednak kolor różowy znudził się małej modnisi, kaftaniki w rozmiarze 74 dostępne są także w innych kolorach.

Kaftanik rozmiar 74 dla chłopca

Ruchliwy, być może już raczkujący chłopczyk będzie czuł się wygodnie w kaftaniku, którego komfortowe zapięcie nie będzie go uciskało. Niebieski kaftanik w rozmiarze 74 to oryginalny pomysł na prezent dla małego chłopca.