Akcesoria niezbędne w codziennej pielęgnacji niemowląt

Podczas opieki nad małym dzieckiem, niezbędne staje się dobrze wyposażone zaplecze, zawierające nie tylko odzież, lecz również akcesoria przeznaczone do pielęgnacji i ułatwiające zachowanie czystości i higieny w otoczeniu malucha. Jednymi z podstawowych elementów wyprawki niemowlaka są pieluchy - można nabyć je zarówno w tradycyjnej, tetrowej formie, jak i wykonane z miękkiej i delikatnej flaneli. Bez względu na rodzaj wybranych pieluszek, z pewnością staną się one elementem, wykorzystywanym podczas codziennej pielęgnacji.

Pieluszki dla noworodka i niemowlaka

Liczba zastosowań pieluszek jest ogromna. Podczas codziennej pielęgnacji noworodka i niemowlaka przydają się na każdym kroku. Pieluszkę kładziemy na przewijaku by zmienić maluchowi pampersa. Ciepła i miękka tkaniny oddziela delikatną skórę dziecka od zimnej ceraty przewijaka. Rodzic kładzie tetrę lub flanelę na ramieniu, gdy nosi bobasa do odbicia. Często rodzice rozkładają pieluszki w wózku na wypadek gdyby dziecku się ulało. Przecierają też pieluszką buzię dziecięcą po posiłkach. Sektor pieluch już dawno przestał ograniczać się do tradycyjnych białych tetrówek. Teraz nastał czas kolorowych pieluch z cudownymi dziecięcymi motywami, które zaciekawią maluszka.

Pieluszki w sklepie internetowym SzipSzop

Prezentowana oferta obejmuje bogaty wybór pieluch, które dostępne są w klasycznej, białej wersji, jak również występują w przeróżnych kolorach. Każdy z tych produktów wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, pozostając w pełni bezpiecznym dla najmłodszych dzieci. Miękka tkanina nie podrażnia wrażliwej skóry, nie wywołuje również niepożądanych reakcji alergicznych. To z pewnością uniwersalny i trafiony wybór wobec codziennej opieki i dbałości o higienę niemowlaka.

Zobacz także: śliniaki, odbijaki po karmieniu