Pieluszki tetrowe i pieluchy flanelowe

W tej kategorii produktów w sklepie SzipSzop.pl proponujemy szeroki wybór pieluch wielorazowych, w tym pieluszek tetrowych i flanelowych. Do sprzedaży w naszym sklepie wybieramy tylko i wyłącznie produkty polskie, o gatunku pierwszym. Nie sprzedajemy cienkich, pojedynczo tkanych pieluszek tetrowych, które niejedną mamę zdenerwowały już po pierwszym praniu. Oferujemy tylko pieluchy tetrowe LUX, grube i miękkie. Wszystkie pieluszki flanelowe są atestowane.

Oferowane przez nasz sklep internetowy pieluszki i pieluchy, to niezbędny element każdej niemowlęcej wyprawki. Doskonale wie o tym każdy rodzic. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty najwyższej jakości, zarówno jeżeli chodzi o wspomniane pieluchy i pieluszki, ale także ubrania dziecięce: body, koszulki, bluzki, półśpiochy, kaftaniki, itd.. Ubrania i pieluchy dostarczane są do naszego sklepu internetowego przez polskich producentów świetnie rozpoznawalnych na rynku.

pielucha-flanelowa-niebieska-z-owieczkami-atestowana-70x80cm

Pielucha flanelowa niebieska z owieczkami atestowana 70x80cm

Pieluszka flanelowa wzorkowana o rozmiarze 70x80cm. Produkt Polski. Jakość Pierwsza. 100% bawełna, gruba i solidna, a nie cienka i prześwitująca. Gatunek Pierwszy. Materiał atestowany. Pieluszki flanelowe przydają się wyprawce niemowlęcej. Niezbędne do...

Cena: 6.50 PLN
pielucha-flanelowa-zielona-z-owieczkami-atestowana-70x80cm

Pielucha flanelowa zielona z owieczkami atestowana 70x80cm

Pieluszka flanelowa wzorkowana o rozmiarze 70x80cm. Produkt Polski. Jakość Pierwsza. 100% bawełna, gruba i solidna, a nie cienka i prześwitująca. Gatunek Pierwszy. Materiał atestowany. Pieluszki flanelowe przydają się wyprawce niemowlęcej. Niezbędne do...

Cena: 5.99 PLN
pielucha-tetrowa-lux-solidna-80x80cm

Pielucha tetrowa LUX solidna 80x80cm

Pieluszka tetrowa biała LUX o rozmiarze 80x80cm. Produkt Polski. Jakość Pierwsza. 100% bawełna, gruba i solidna, a nie cienka i prześwitująca. Pieluszki tetrowe przydają się wyprawce niemowlęcej. Niezbędne do przewijania dziecka, odbijania,...

Cena: 5.00 PLN

W naszej galerii zdjęć odnaleźć można nie tylko fotografie prezentujące sprzedawane przez nas produkty, ale także szczegółowe opisy dotyczące jakości wykonania produktów oraz informacje niezbędne przy ich zamawianiu za pośrednictwem Internetu.

Ubrania dziecięce oraz pieluchy i pieluszki docierają od chwili złożenia zamówienia pod wskazany przez klienta adres w ciągu jednego dnia roboczego. Jako sklep internetowy staramy się, by zasady związane ze składaniem zamówień, z zakupami i dostawą, były przejrzyste i czytelne dla wszystkich odwiedzających nasza stronę internetową. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z zakupem naszych produktów, uprzejmie zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszego sklepu internetowego.

Mamy nadzieję, że oferowane przez nasz sklep produkty, ubranka dziecięce, pieluchy, pieluszki, kocyki, komplety do wózka, etc., przypadną wszystkim do gustu i sprostają wymaganiom, nawet tym najwyższym. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach. A zatem udanych zakupów w naszym sklepie internetowym SzipSzop.

Zobacz także: śliniaki, odbijaki po karmieniu