Kamizelki dla niemowląt czyli bezrękawniki

Kamizelki niemowlęce to bluzy bez rękawów. Łatwe zapinanie gwarantuje zamek błyskawiczny lub napki. Ubranka te cieszą się sporą popularnością w chłodniejsze pory roku. Zakłada się je na bluzkę, sweterek lub body, czy nawet kaftanik. Dają ciepło w obrębie tułowia.

Najczęściej zakłada się je w domu bo przynoszą przyjemny komfort termiczny podczas drzemki dziecka i zabawy. Samo body zimą i jesienią nie wystarczy by maluszkowi było ciepło. Z pomocą przychodzi ciepła kamizelka, na przykład dresowa lub dzianinowa. Bajeczne wzory przemawiają do wyobraźni dziecka. SzipSzop.pl proponuje modele dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku. Kamizelki stanowią konkurencję dla bluz dresowych. Bezrękawniki wkraczają do akcji tuż przed bluzami.

Kamizelki dla dziewczynek i bezrękawniki dla chłopców

Kamizelki dziewczęce wyróżnia odpowiedni kolor i dodatki. To nie tylko właściwa grafika, ale także elementy doszywane, takie jak kokardki, guziczki, wstążeczki. W przypadku chłopców kolory są stonowane, a grafika często nawiązuje do sympatycznych zwierzątek. Nie brakuje również części dekoracyjnych doszywanych, na przykład guzików. W SzipSzop.pl znajdą się modele uniwersalne, w których dobrze będzie czuła się dziewczynka i chłopiec. Wszystkie ciuszki mają atrakcyjne ceny.