¦pioszki dla niemowl±t - rozmiar 62

Miło nam, że znalazłe¶ się na stronie naszego sklepu online. Skoro już tutaj jeste¶, zakładamy, że niedawno powitałe¶ lub z niecierpliwo¶ci± czekasz na nowego członka rodziny. Zwykle ciuszki dla niemowl±t kupowane s± na pewien czas przed narodzinami, dzięki czemu rodzice nie musz± martwić się o zaopatrzenie w ubranka w momencie, w którym chcieliby całkowicie po¶więcić się opiece nad niemowlęciem. Chc±c skompletować odpowiedni± garderobę dla noworodka, warto szczególn± uwagę zwrócić na to, co naprawdę okaże się potrzebne. Według nas podstaw± będ± ¶pioszki dla niemowl±t - uniwersalne i komfortowe, łatwe do zestawienia z body, kaftanikiem czy bluzeczk±, a zatem odpowiednie i do spania, i na co dzień.

W ofercie sklepu szipszop.pl znajduj± się ¶pioszki dla niemowl±t - dla chłopców i dla dziewczynek, w różnych wzorach i wielu wariantach kolorystycznych. Zwrócili¶my uwagę na to, by proponowane przez nas ubranka nie tylko cieszyły oko rodziców i rodziny, ale także były w stanie zapewnić maluchowi komfort, bezpieczeństwo i swobodę ruchów. Każda para ¶pioszków została starannie uszyta z naturalnych tkanin (100% bawełna), które, w przeciwieństwie do materiałów z syntetycznymi domieszkami, nie będ± powodować podrażnień, otarć ani odparzeń na skórze niemowlęcia. Ubranka s± przewiewne, miękkie, a wszystkie dodatkowe elementy (guziczki, zapięcia itp.) wszyte w odpowiedni sposób tak, by nie uwierać maluszka.

¦pioszki niemowlęce w rozmiarze 62 to doskonałe ubranko na pocz±tek długiej drogi kompletowania wyprawki dla niemowl±t. Niektóre maluszki zaczynaj± rozmiarówkę wła¶nie tym rozmiarem. Rozmiar 62 przyda się bobasowi od urodzenia do nawet 3 miesi±ca życia. Wypada dodać, że ¶piochy rozmiar 62 zajmuj± wysokie miejsce na gotowych listach wyprawkowych. Dzieje się tak dlatego, że to sprawdzone ubranka niemowlęce, lubiane już przez nasze Mamy i Babcie, czyli całe pokolenia wstecz. Naturalnym kompanem ¶pioszków jest kaftanik, a w drugiej kolejno¶ci body niemowlęce.

¦pioszki rozmiar 62 dla dziewczynki

Ubranka w rozmiarze 62 dla dziewczynki s± nie tylko różowe. Do wyboru mamy cał± paletę barw. Cechy dziewczęce ciuszka podkre¶laj± również delikatne hafty, aplikacje, czasami falbanka na karczku, a nawet doszyte kokardki powyżej linii kostek. Wszystkie te elementy projektu ¶pioszków dla dziewczynki sprawiaj±, że rodzice małych dziewczynek chętnie je kupuj±.

¦pioszki rozmiar 62 dla chłopca

Maluszek nosz±cy rozmiar 62 ma spory wybór stonowanych kolorów i delikatnych aplikacji. ¦piochy niemowlęce to proste ubranka, bez specjalnych zdobień. W zestawie z kaftanikiem mały chłopiec prezentuje się fantastycznie!