Wszystkie dostępne rampersy w naszym sklepie z odzieżą dziecięcą i niemowlęcą

Kategoria rampersy zawiera pajace letnie dla dzieci, które potocznie nazywane są rampersami. Są to ubranka dziecięce z krótkim rękawkiem i krótkimi nogawkami idealne na cieplejsze dni. Zazwyczaj rampers rozpinany jest w kroku, a dodatkowo posiada zapięcie na ramieniu. Zapięcie na ramieniu ubranka ułatwia zakładanie pajacyka przez główkę, natomiast rozpięcie w kroku upraszcza zmianę pieluszki. W upalne dni rampers stanowi jedyne kompletne ubranko niemowlaka w połączeniu z pieluszką i ewentualnie skarpetkami oraz okryciem głowy dziecka. W chłodniejsze dni rampersy są wykorzystywane jako ubranko spodnie, zakładane pod spodnie i bluzeczkę niemowlęcą. Rampersy szyte są do rozmiaru 86.

Rampersy dostępne w naszym sklepie internetowym pochodzą od sprawdzonych przez nas polskich dostawców, którym zaufaliśmy już dawno temu. Są to nie tylko wygodne ubranka, które nie opinają i nie krępują ruchów maluszka, ale także wysokiej jakości ubrania dziecięce wykonane z bawełny (czasem z 5-procentową domieszką elastanu). Rampersy w SzipSzop to ładne, wielokolorowe, eleganckie ubranka dla najmniejszych pociech, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Drobne dodatki, jak na przykład elegancki kołnierzyk czy nadruk z zabawną postacią, dodają rampersom uroku i ożywiają ubranko.

Sklep internetowy SzipSzop umożliwia klientom szybkie i bezpieczne zakupy ubrań dziecięcych (kaftaników, body, bluzeczek, półśpiochów  i wielu, wielu innych). Od chwili złożenia zamówienia produkt dociera pod wskazany przez klienta adres w ciągu jednego dnia roboczego. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z zamówieniami, płatnościami czy samymi produktami, zachęcamy do kontaktowania się z przedstawicielami firmy SzipSzop, którzy udzielą odpowiedzi na zadawane pytania i rozwieją wątpliwości związane z zakupami za pośrednictwem Internetu.

Życzymy Państwu udanych zakupów w naszym sklepie i czekamy na kolejne Państwa odwiedziny. Do zobaczenia wkrótce.